Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko337
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

3368

Lidl DE vs. Lidl PL

Lidl DE vs. Lidl PL

Ceny LIDL DE vs. LIDL PL "hit cenowy"

brtkox
brtkox
brtkox
z
wykop.pl
dodany: 06.12.2018, 11:24:11
  • #
    polakbogacz
  • #
    niemiecbjedak
  • 712
  • Odpowiedz

Ceny LIDL DE vs. LIDL PL "hit cenowy"


436c514e42485652567a6b3d_6RFjYSGTIvghGSaUhzQZAYTUIFRRorZg.jpg


#polskiedrozsze #niemiecbjedak

Treści powiązane (7)

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Odpowiedź Lidla
krychu90
z facebook.com
  • 54

Komentarze (712)

najlepsze

hacco77
hacco77
hacco77
07.12.2018, 10:33:16
  • 0
Jak to jest, że UE potrafią zrównać wynagrodzenie w transporcie kierowcom, a nie potrafią zrównać cen w sklepach?
  • 6
  • Odpowiedz
Lechu1777
Lechu1777
Lechu1777
08.12.2018, 15:44:38
  • 1
@hacco77: Bo nie żyjemy w komunie i możesz sobie założyć firmę i sprzedawać taką samą wiertarkę po 1000zł. Cena jest zależna od rynku i klienta, a nie od widzimisię władzy. Takie akcje są ze WSZYSTKIM co się da kupić. Od głupiej butelki wody w Żabce za 2,5zł, która w Tesco kosztuje 1,7zł po telewizory, które w mediamarkt kosztują np. 3500zł, a na allegro 2500zł. Masz wolny wybór ile chcesz zapłacić
  • Odpowiedz
unxtres
unxtres
unxtres
05.03.2019, 18:49:54 via iOS
  • 1
@furia_pawiana: dokładnie:)
  • Odpowiedz
Promo
Promo
Promo
07.12.2018, 07:41:31 via Android
  • 0
Ta cena w DE dotyczy sprzedaży Internetowej. Jeśli chcesz kupić osobiście wtedy masz dużo drożej.
  • Odpowiedz
karol-bialy
karol-bialy
karol-bialy
07.12.2018, 03:57:44 via Android
  • 0
W NL, kosztuje 10€ mniej
  • Odpowiedz
jozinzbazin2
jozinzbazin2
jozinzbazin2
07.12.2018, 00:03:45
  • 0
I znowu to samo. Jest wolny rynek i każdy sprzedawca ma prawo dowolnie ustawiać ceny i ch komu do tego. A co sprytniejszy wykopek zamiast jojczec wsiądzie w samochód, pojedzie do Niemiec kupi ile się da i to sprzeda z zyskiem.
Chcecie tak porównywać? To wprowadźmy w Polsce szwedzkie albo norweskie ceny alkoholu. Jak ma być po równo, to w obie strony.
  • Odpowiedz
dolarstach
dolarstach
dolarstach
06.12.2018, 21:18:15
  • 0
Znalazłem taki zestaw,kupiłem w UK.Sprawdziłem i jestem pozytywnie zaskoczony solidnością,choć firma mało znana.Kto zgadnie ile kosztuje?
dolarstach - Znalazłem taki zestaw,kupiłem w UK.Sprawdziłem i jestem pozytywnie zasko...

źródło: comment_wLRE7vLQmq8k0Xk16YDz74BRk65mMm3g.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
kontrowersje
kontrowersje
kontrowersje
07.12.2018, 02:38:32 via iOS
  • 0
@dolarstach: 50 funciaków
  • Odpowiedz
pawcuq
pawcuq
pawcuq
06.12.2018, 21:14:22
  • 0
Co robić - taka mini anegdotka ode mnie - w moim małym mieście są dwa markety budowlane oddalone o jakieś 300m. W pierwszym 5L farby do drewna 90zł w drugim ta sama farba 120zł.
  • 2
  • Odpowiedz
Gilley
Gilley
Gilley
06.12.2018, 22:17:18
  • 1
@pawcuq: Różne sklepy - różna polityka.
Tutaj jeden koncern - znacząca różnica.
To tak jak by promocja na mleko w biedronce obowiązywała tylko w miastach powyżej 10 000 mieszkańców :)
  • Odpowiedz
pawcuq
pawcuq
pawcuq
06.12.2018, 22:41:21
  • -1
@Gilley: jeden koncern ale różne kraje - może team z naszego musiał się BARDZO wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na poważnie to nie wiem - tak tylko śmieszkuję.
  • Odpowiedz
Marek_B
Marek_B
Marek_B
06.12.2018, 21:10:43
  • 0
Wykop.pl odkrywa literki hehe
może kiedyś będzie nawet sylabizowanie
  • Odpowiedz
brumbrumbrum
brumbrumbrum
brumbrumbrum
06.12.2018, 19:58:54 via Android
  • 0
Polska
350 zł brutto/1.23=284 zł netto

Niemcy
60euro brutto x 4,28 = 256 zł brutto
256 zł / 1.19 = 216 zł netto
  • Odpowiedz
sosen85
sosen85
sosen85
06.12.2018, 19:08:18
  • 0
To tylko akcyza za silnik powyżej 2 litrów, można się rozejść.
  • Odpowiedz
Matiko1
Matiko1
Matiko1
06.12.2018, 17:59:43 via iOS
  • 0
Matiko1

źródło: comment_sBUN7G4Rv7SlYIjWpeopDoNPM41aHvEN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
  • Strona 8 z 16
  • >

Hity

tygodnia

Czy Sebastian M. wróci do Polski? Rodzina ofiar ma coraz większe obawy
Czy Sebastian M. wróci do Polski? Rodzina ofiar ma coraz większe obawy
4701
Wypadek na A1. Żona Sebastiana M. pozywa internautę. Domaga się 200 tys. zł
Wypadek na A1. Żona Sebastiana M. pozywa internautę. Domaga się 200 tys. zł
4533
Ikea nominowana do Biologicznej Bzdury Roku
Ikea nominowana do Biologicznej Bzdury Roku
4386
Lokale Crazy Bubble zaniżają objętość napojów co potwierdza Inspekcja Handlowa
Lokale Crazy Bubble zaniżają objętość napojów co potwierdza Inspekcja Handlowa
3640

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • appleowner
    appleowner
    appleowner
  • 3258
  • 300
  • #
    imigranci
  • #
    granica
  • #
    bialorus
  • #
    strazgraniczna
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Pokaż więcej

Wykop © 2005-2024

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl