Wpis z mikrobloga

Czy jest w tej sylwetce coś, co sugeruje branie sterydianów? Osobnik około 185 cm wzrostu, 2 lata stażu, podstawowe wielostawy, zaczynał od chudego faceta.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #trening #dieta #sport #sterydy
Zimny-jak-lod - Czy jest w tej sylwetce coś, co sugeruje branie sterydianów? Osobnik ...

źródło: 1

Pobierz

Czy osoba na zdjęciu jest naturalem, biorąc pod uwagę to co napisałem?

  • natural 56.2% (168)
  • może coś było brane, może nie, ciężko stwierdzić 31.8% (95)
  • sterydziarz/sarmiarz/prohormoniarz xD 12.0% (36)

Oddanych głosów: 299

  • 18
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: mam #!$%@? kaptury, a igły na oczy nie widziałem, więc teza z dupy.
Więcej powie sama skóra albo barki jak piłki do kosza, ale tego też nie zawsze można być pewnym.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: w 2 lata taka sylwetka jest jak najbardziej do osiągnięcia naturalnie i nie ma niczego co mogłoby świadczyć inaczej. Widziałem i w sumie znam ludzi co po 2 latach samego treningu z ciężarem własnego ciała wyglądali jak gość na zdjęciu a czasami nawet lepiej
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: jak najbardziej naturalnie po 1-2 latach stażu, szczególnie jak się zaczyna z chudzielca z dobrą definicją. Wtedy wystarczy trochę masy zrobić i już się wygląda nieźle.
  • Odpowiedz
Widziałem i w sumie znam ludzi co po 2 latach samego treningu z ciężarem własnego ciała wyglądali jak gość na zdjęciu a czasami nawet lepiej


@dominges08:
Ja po niecałych 8 miesiącach kalisteniki wyglądam podobnie lub lepiej niż gość ze zdjęcia. Nie ukrywam, że mam bardzo dobre geny więc szybciej mi to przyszło, ale chyba nie tak dobre żeby ludzie ze średnimi genami nie mogli czegoś takiego osiągnąć mając dwukrotnie dłuższy staż.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: proszę - może nie są jakieś gargantuiczne, bo ważę teraz tyle co średnio zaawansowana trójbojara, ale większe niż u chłopa na focie, którego zdążyłeś już okrzyknąć sterydziarem, co brzmi po prostu śmiesznie xD.

Porób ciężkie ciągi parę lat to się przekonasz, bo szrugsów zrobiłem w życiu może 5 powtórzeń.
Xaroks - @Nieboty: proszę - może nie są jakieś gargantuiczne, bo ważę teraz tyle co ś...

źródło: mr_olympia

Pobierz
  • Odpowiedz
@Errad: gen robi całkiem sporo, tutaj na zdjęciu pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że chłop nie ma jakiejś #!$%@? dobrej genetyki, taka przeciętna dosyć (jak na 2 lata treningu) więc no mnie osobiście zdziwiło że ktokolwiek rzuca w kierunku tego zdjęcia brak naturalności xD
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty:

zawsze się patrz na kaptury. Na sucho te mięśnie tak mocno nie puchną


bzdura, Intruder leci na sucho a ma kaptury szerokości opony do Jelcza
  • Odpowiedz