Wpis z mikrobloga

A wiecie co? - YOLO. Ja taki jestem szalony naukowiec. Bo nikt szczerze nie podszedł do tego tematu tylko jak sekciarz chwali swoją aktualna wizje na YT/IG i trzepie na tym kasę.

Jeśli już zaczynam keto, to zrobię na nim całą redukcje i porównany efekt końcowy do może formy z 2019 gdy byłem naturalny? No teraz TRT cała redukcja czyli tak jakby natural (choć czerpię benefity z bomby juz do końca życia) ale zobaczymy może sam "look". Co Wy na to? + Jakieś relacje.

Plus u mnie taki, że ja zapewne i na 150 Ww pod koniec nie będę wypadał z tej ketozy.

#heheszki #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #odchudzanie #keto #chudnijzwykopem #zdrowie #zagrubo2021
Kasahara - A wiecie co? - YOLO. Ja taki jestem szalony naukowiec. Bo nikt szczerze ni...

źródło: comment_16376866262rxqRnKIeWigng7UVtJy6S.jpg

Pobierz
  • 20
@Kasahara: No to powodzenia. Jak zawsze czekam na relację. Może tym razem nie będzie większych przygód.

Tak w ogóle to możesz wrzucić swoje fotki z peaku będąc naturalem, pod koniec masy i jak byłeś kompletnie spasiony?
@Kasahara: no tylko co chcesz udowodnić? Bo przecież liczy się deficyt kaloryczny, a nie to, czy nabijasz kcal z węgli czy tłuszczów. Masz twardą psychę i samozaparcie, więc dotniesz elegancko.

Co najwyżej możesz sie podzielic odczuciami w łatwości trzymania diety/określnej puli kalorii na danej diecie.
@matteo_moravietzky:

Co chce udowodnić? Zupełnie coś innego niż to, ze da się dociąc. Bo to oczywiste.

1) Ile stracę mieśni vs węglowodany
2) Ile spadnie moja objetość treningowa vs węglowdany
3) Ile spadnie moja intensywność treningowa vs węglowdany
4) Jaka będzie różnica w nabiciu
5) Jaka różnica będzie w retencji wody
Kasahara - @matteo_moravietzky: 

Co chce udowodnić? Zupełnie coś innego niż to, ze...

źródło: comment_1637687756VTFbvMyeets6LKyDroiQ77.jpg

Pobierz
@Kasahara: mi tam się dobrze redukowało na keto. Ogólnie samopoczucie na plus. Wyniki krwi idealne. W dniach treningowych spożywałem 100-120 g wegli w okolicy treningu i mnie nie wyrzucało.
Jeden czynnik mnie zniechęcił po pewnym czasie- za bardzo lubię rzeczy mające dużo węgli. Do tego każde wyjście na miasto to kombinowanie.
Ogólnie warto jednak oprzeć się na dobrej jakości mięsie, tłustych rybach, jajach i dużej ilości zieleniny niż wcinać parówki i
@Kasahara: ja ostatnio slyszalem od rodziny ze dieta keto leczy raka. ciotka, ktora ma obecnie leczonego raka żołądka na nią przeszla. szamaństwo czy sa chociaz jakies przeslanki wg jakichs badan?
@Kasahara: tak tez myślałem. spytalem o jakies badania, ktore mialy by to udowodnic, to uslyszalem klasycznie żebym sie nie mądrzył. ale jak reagowac jak sie slyszy, ze weglowodany (nie cukry) powoduja raka?..
@Kasahara: keto czasem pomaga niektórym ludziom z niektórymi problemami, szczególnie neurologicznymi nie jest to oczywiście panaceum i ludzie wymyślający różne bajki to ludzie niedouczeni, którzy w te braki w wiedzy wpychają różne brednie, no ale żeby być fair trzeba przyznać, że na niektóre rzeczy działa.

https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpsyt.2017.00043/full
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1059131117304417