Wpis z mikrobloga

Sterydowe opowieści - "Równy chłopak"

Zgłosił się do mnie zawodnik trójboju z drugiego końca Polski, poziom stosunkowo niski, waga około 80 kg, total 500 z hakiem. Uparł się, aby nie podawać wielu szczegółów i nalegał na spotkanie, które miało dotyczyć przygotowania pod zawody pod względem androgennym informując, że na cyklu jest już od dwóch lat. Patrząc po stażu, wynikach stwierdziłem, ze pewnie leci 350-500 mg testosteronu solo i pewnie coś chce wrzucić na zawody aby lepiej wypaść. No dobrze siadamy, rozpoczynam rozmowę i proszę o spowiedź

- No to co Krzysiek, co tam leci obecnie, abyśmy mieli punkt odniesienia co robimy dalej
- 1 gram testosteronu, 1 gram deki, 1 gram mastera i 50 mg mety

- Ale że co? Na blaście?
- Nie tak lecę od początku cyklu dwa lata
- Z 50 mg mety również non stop?
- Yep

- No słuchaj Krzysiu. Ja to Ci mogę pomóc z tego zejść, ale nie rozpisać blasta na zawody
- Ale jak to? No polecali mi Ciebie
- Uważam to za nieadekwatne do poziomu, który reprezentujesz; co ja Ci mam rozpisać? Gram trenu? A do dalej? Dwa? Trzy? Te 600 kg to szczyt tego co chcesz osiągnąć? Zresztą woląć coraz więcej w zamian są coraz mniejsze % efekty
- No ale zawody... chce wypaść jak najlepiej...
- No to sobie znajdź jakiegoś wariata co skosi hajs i Ci rozpisze blasta. Jak Ty sie w ogóle czujesz na takim cyklu?
- Źle. Libido było dobre, teraz słabe, czuje się przemęczony non stop i zamulony. Musiałem wrzucić izotek, bo syfy, leki na nadciśnienie...
- Yhm, więc mówisz że 24/h czujesz się jak gówno i dzięki temu będziesz progresował?

Właściwie dalsza rozmowa to już było ustalenie co z tym fantem zrobić. Na zawody pojechał z 1 g testa i 50 mg antka (czyli z 2 g towaru mniej) notujac progres, bo było za mało czasu, aby zrobić rewolucje bez spadków. Na kolejne zawody z 500 mg testa/350 mg DHB + oral nadal lekko progresując, aby ostatecznie niedługo zejść do TRT po zawodach i dopiero później zacząc przygodę z towarem na nowo. W suplementacji na początku DHEA/Pregnelone i antyoksydanty, grzyby aby po nandro trochę naprawić łeb

Historia może pierwsza nie jest show jak tryskające mleko z cycków (spokojnie też będzie), jednak myśle, ze daje naukę, że bazę którą mamy 90 % roku powinniśmy mieć małą. Nikogo nie zmiecie z planszy nawet zjedzenie 400 mg antka na raz czy 21 dni na trenie, natomiast gruba przeginka z bazą może nie tylko przeorać zdrowie, psychikę co jak utrudnić progres, bo to jak się czujemy każdego dnia na codzień ma wpływ na późniejszą ochotę do treningów i ich przebieg. ]

Musicie tez uwierzyć że nawet na sieciówce ogromny % osób jest na bombie i po nich tego nie widać mimo końskich dawek.

#mikrokoksy #mirkokoksy #sterydy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Sterydowe opowieści - "Równy chłopak"

Zgłosił się do mnie zawodnik trój...

źródło: comment_1631541247SAUEWBHeDbfAoQNB0KLqFS.jpg

Pobierz
  • 105