Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć komentarzy ludzi w sprawie G2 i całego tego nakręcania nienawiści przez te plotki.
Wszyscy zrzucają winę na praktycznie każdego zawodnika oraz Carlosa, a Team z 2020 z Perkzem wspominają jako best team ever (zagrali kiepski split, ale udało im się pokonać innych, bo byli personalnie lepsi).
Szukanie kozła ofiarnego, a jakoś nikt już nie może przyznać, że Perkz był beznadziejnym adc w summer splicie (bardzo dobry zawodnik, średni adc), a cała drużyna nie wyglądała dużo lepiej, niż w tym summer splicie, a Caps mid > Perkz mid. Sami zawodnicy wspominali, że nie udało im się rozwiązać problemów, z poprzedniego roku i było to widać zwłaszcza w spring splicie.
Wunder miał dobre gry - no one gives a fuck, Wunder zagrał źle - top gap, Adam zniszczył jego karierę
Rekkles obiektywnie grał dobrze i też zdarzały mu się błędy, przez które bezpośrednio przegrywali gry (BO5 z MAD), ale już opinia wydana, że on się nie nadaje do drużyny i w ogóle to słaby adc, bo nie #!$%@? się w 5 zawodników solo.
MikyxD grał w kratkę, ale to i tak nie była taka interka jak Hyli w swoim prime inting time.
I spadła forma i skończyło się ogrywanie drużyn w LEC, ogólny poziom poszedł w górę, a problemy z tamtego roku zostały, tylko dalej nie wiadomo, co tam się działo, ale atmosfera siadła.
A co do samego Rekklesa, może rzeczywiście się nie zgadzali pod względem charakteru, ale to dalej top ADC West. I nie wiem jak oni to zrobili, ale spierdzielili koncertowo wykorzystanie świetnego weak side ADC, który pozwala grać pod carry Top-Jungle-Mid, mając w drużynie jednych z najlepszych carry zawodników na swoich pozycjach.
Szkoda, że kolejne plotki, nakręcają nienawiść (do czego odniósł się Grabbz ostatnio) i rzucane jest błoto w każdego, bez żadnej refleksji.
Nie wiem po co, ale po odpaleniu twittera chciałem coś z siebie wyrzucić.
#leagueoflegends
  • 7
  • Odpowiedz
Nie jestem w stanie zrozumieć komentarzy ludzi w sprawie G2 i całego tego nakręcania nienawiści przez te plotki.


@wiecznylowcaumyslow: więc napiszę komentarz w sprawie G2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moim zdaniem #!$%@? i tyle, g2 jest dużą organizacją i będzie o niej głośno cokolwiek nie zrobią, każdy kto choć trochę ogląda leca będzie się interesował co się dzieje z najlepszymi graczami, każdy ma swoich ulubionych zawodników których
  • Odpowiedz
@s3mpaaj: no i piszę tu plotki, albo nakręcam nienawiść na cokolwiek?

moim zdaniem #!$%@? i tyle

A coś, dlaczego, czy cokolwiek innego?

g2 jest dużą organizacją i będzie o niej głośno cokolwiek nie zrobią


Jest o nich głośno i jest masa plotek, które po chwili są prostowane, albo przez jakiś szczegół zmienia się całkowicie wydźwięk, ale gówno już poleciało. I tak jest dobrze, że nie doszliśmy jeszcze do poziomu Azji, gdzie
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow:
"Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili"
miała być gównoaferka? Jest. Ludzie są oburzeni? Są. Portale esportowe mają o czym pisać i rozgłaśniać lola przed worldsami? No mają. Wszystko zgodnie z planem marketingowców
  • Odpowiedz