Wpis z mikrobloga

@korni007: Ale czemu obrazasz? nie możesz kulturalnie powiedzieć ze Mirabelka mogła chociaż zaproponować coś do picia? i za chwile znowu będziesz mówił ze coś usuwam, nie obrazaj wyraz swoje niezadowolenie w sposób który nie obraza innych
  • Odpowiedz
@korni007: nie wyrazaj się proszę cię jak z rodem z rynstoka czy innej branzy budwolanej gdzie co słowo pada słowo na "k i koćzy na urwa" i żeby młody leciał po wodkę bo starym januszą chce sie pić, ładnie i kulturalnie bym poprosił
  • Odpowiedz
@hacerking: Napisał ze "niby w cenie" wiec pewnie podstawił mu pod blok i sobie sam radz a jak jakies problemy są to dzwon do sklepu ja to tylko wypakowałem, a sklep jak miał potwierdzenie odbioru to ci powie ze nara i tyle sam sobie radz xD
  • Odpowiedz
@korni007: ja nic nie wyolbrzymiam xD ale po co obrazać i potem ci moteracja usuwa i masz do mnie pretensje, nie umiesz zamienić słowa typu " #!$%@?" na mniej wulgarne? wyrazasz sie jak menel spod sklepu xD (bez urazy of cors ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@korni007: no może nic wspólnego to przesada ale jednak, mówisz ze nie miała empatii jednocześnie obrazając ją od najgorszych i czy ty masz rozum i godnosc człowika? nie umiesz sie normalnie wysłowić a może to ty wnosiłeś xD
  • Odpowiedz
@korni007: chodziło i ze wstawiasz wulagryzmy które mnie nie dotyczą a Mirabelki dotyczyć nie powinni (nie spemirarz) a potem się mnie czepiasz ze usuwasz komentarze których nie usuwałem bo usunąl to moderator potem jak prosze grzecznie abyś nie pisał o #!$%@? i tp nadal to robisz, tylko o tom,mi chodziło bez spiny mozna wyrazić się w inny sposób
  • Odpowiedz