Wpis z mikrobloga

Dzień dobry 330kg x 3. Wariant Rounded Back SSB GM vs chains 330kg x 3 (230kg bar + 100kg chains)

Ten wariant polega na tym żeby zrobić jak największego garba schodząc, a potem go prostować wstając no i nie dać wybuchnąć głowie od ciśnienia. A mi prawie ten łeb wybuchł przy trzecim powtórzeniu. Dlatego takie jęki po serii LOL... A to dopiero był początek piekła :P

Ostatnio szczególnie na treningach lower tej objętości było za mało.
Więc wpadłem na pomysł że dodam down sety... Zrobiłem
Down set 260kg x 5 (160kg bar + 100kg chains)
Down set 230kg x 7 (130kg bar + 100kg chains)
Down set 210kg x 10(110kg bar + 100kg chains)

Krótkie przerwy przez co każda seria była właściwie maksem xD Ostatnie powtórzenie ledwo robione za każdym razem.
Za wiele czasu na odpoczynek nie było bo od razu do asyst przeszedłem.
Wide stance belt squat 3x10, głęboko, powoli, nogi już drżały i każde powtórzenie było problemem.
Następnie reverse hypers 4x15, tu już czułem że posterior chain jest zniszczony.
A jeszcze przez przypadek się dobiłem... Stwierdziłem że zrobię sobie spacer farmera z hantlami po 60kg bez pasa, z paskami żeby uniknąć zmęczenia przedramion (i tak się spompowały okrutnie).
Wydawało mi się że to za mało będzie ale ok na początek... 50 metrów trasa... Pierwsze ~30m, myślę sobie za mały ciężar nic nie czuć, ale nagle oddechu złapać się nie da, i właściwie końcówka to już mnie odcinało.
Po prostu nie uwzględniłem tego jak już jestem bardzo zmęczony przez te wszystkie ćwiczenia które cisnąłem. No ale cóż trzeba było conajmniej kilka rund zrobić... Po 4 rundzie poczułem że rzyg jest blisko więc starczy. Ale na ogromny plus wzrost kondycji, bo po każdej rundzie bardzo szybko wracał oddech i serce się uspokajało.

W poprzednim tygodniu robiłem badania, potwierdziły to jak się czuje czyli zajebiście, lepiej niż naturalnie :) Więc już zostały zwiększone dawki i dodane kolejne środki, bo teraz czas spuchnąć, czas na anabolizm.

To wszystko zasługa @Kasahara I jego naprawdę OGROMNEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA... Ja się zajmuje tylko i wyłącznie treningiem, dieta, suplementacja i "suplementacja" to wszystko pozostawiam jemu... I sprawdza się to niesamowicie. Wiele osób nie zdaje sobie tutaj sprawy jak daleko on jest przed całą resztą :) To są lata świetlne naprawdę. Ja taką pomoc niesamowicie doceniam, bo naprawdę dzięki niemu oszczędzam lata błądzenia we mgle, i rujnowania zdrowia.

Cały trening

SSB vs chains GM 330kg x 3 (230kg + 100kg chains)
Down set 260kg x 5 (160kg bar + 100kg chains)
Down set 230kg x 7 (130kg bar + 100kg chains)
Down set 210kg x 10(110kg bar + 100kg chains)
Wide belt squat 3x10
Reverse hypers 4x15
Farmer walk 4x50m 60kg

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzień dobry 330kg x 3. Wariant Rounded Back SSB GM vs chains 330kg x 3 ...
  • 13
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: W pewnym momencie zastanawiałem się, czy to growl wykonawcy do tego wściekłego riffu, a okazało się, że to Ty. Jakbyś kiedyś zapomniał włączyć muzę do treningu, to chętnie użyczę Twojego wokalu do jakiegoś mojego riffu. Z góry dzięki
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Cisnij mocno i po swoje panie kolego, a @Kasahara naprawdę wporzadku człowiek i w przyszłości też zamierzam podjąć z tym gościem współpracę. Szanuje w #!$%@?, bez żadnego lizania wora, szczera opinia. Pozdrawiam Panowie.
  • Odpowiedz
  • 2
Czekam na filmik z podnoszenia fiata 126p ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fajetnik: Widzisz nikt nie nagrał, ale to się robiło już wiele lat temu, za gówniarza :P No co prawda nie w pojedynkę, i nie na trzeźwo, ale też i fiata się podnosiło podczas pewnych ekscesów, drobnych aktów wandalizmu, stawiania samochodów z kół na dach.
  • Odpowiedz