Wpis z mikrobloga

Martwy Ciąg 320kg nowy rekord - https://www.youtube.com/shorts/z7asAxSJgCU
nie planowałem żadnych maksów, miał być zwykły trening no ale czułem że jest dobra forma, serie szły wyjątkowo lekko więc postanowiłem spróbować no i poszło, mityczne 6 plates :)
trening zacząłem zgodnie z planem 230x2, 250x2 265x2 280x2 300x1 no i ostatnia seria to miał być kolejny singel na 300, ale uznałem że trzeba korzystać póki jest ogień i dodałem troszkę ciężarów tak żeby pobić rekord o 10kg
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 13
@krzysztoww: @Bubbo a gdzie jesteśmy? w POLSCE, mamy topke wyciskaczy: wagon robiący 400kg na płaskiej który właściwie jest międzygalaktycznym mistrzem, blewązka który jako pierwszy polak na świecie zrobił tonę 1000kg w trójboju czy też kule bule robiąca zbiórki żeby móc startować w międzynarodowych zawodach ipf testowanych sprzętowych kręcącą niesamowite wyniki. Dla nas jeden talerz to 25KG bo jesteśmy NAJSILNIEJSI, jako jedyni na świecie możemy nazwać się HUSARIĄ ;)
  • 1
@DywanTv: hmm nawet nie wiem, różnie je robię, akurat jak na siłkę wszedłem to leżała w tym miejscu sztanga z deadlift jackiem więc se tam zacząłem robić bo mi się przestawiać nie chciało heh