Wpis z mikrobloga

Jak zwykle... wyszło na moje.

Larry Wheels nagrał filmik, porusza temat tego ile daje towar, i co on tam mówi?

The fact of the matter is PEDs (doping) a tremendous difference, in your physique and your strength and psyche, your recovery. MORE THAN GENERAL POPULATION i think understands
Coming off the cycle (..) I remember going from like 550lbs (~250kg) bench to its like 405lbs (~185kg) for one rep bench. We are talking 20-30 % of A DROP IN STRENGTH!

Jeden z najlepszych zawodników na świecie, gość od dekady będący na bombie... i mówi że sterydy dają WIĘCEJ NIŻ LUDZIE MYŚLĄ!
Wynik na ławce potrafił mu z 250kg x 1 na cyklu spaść do 185kg x 1 poza cyklem. Że wielokrotnie sprawdził na sobie że różnica w wynikach siłowych to nawet 20-30%!!! Że to nie ma nawet porównania natural vs gość na bombie, bo to jest TAKA WIELKA RÓŻNICA.

A tutaj wszelakiej maści eksperci chcą wmawiać jak to towar NIC NIE DAJE, GÓRA KILKA PROCENT!!! I że bez koksu to by robili prawie tyle samo, zbliżone wyniki xD Nosz #!$%@? jego mać.
Banda idiotów! Którzy ani nie posiadają wiedzy, ani ani nie potrafią trenować. A jedyne co potrafili to #!$%@?ć się wagonów koksu, zrobić marne lub średnie wyniki i się #!$%@?ć, oczywiście zwalając winę na resztę świata, PECH.

Jak głos Wheels-a to za mało, jest jeszcze Pete Rubbish który od lat mówi o tym samym. Gdzie na bombie robił ponad 400kg w ciągu, a potem po zejściu zaledwie 300kg... ponad 100kg różnicy...

https://youtu.be/VxemJbttNwc

W sporcie takim jak trójbój wpływ sterydów JEST PRZEOGROMNY, i daje PRZEOGROMNĄ PRZEWAGĘ, idącą w DZIESIĄTKI PROCENTÓW PRZEWAGĘ!

Takie moje krótkie przemyślenia na niedziele.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Jak zwykle... wyszło na moje.

Larry Wheels nagrał filmik, porusza te...
  • 57
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Mój ziomek młody gość, przed 20 jeszcze. Trenował sobie i coś mu się stało w plecy, siła spadła dramatycznie, chłop tylko górę trenował kilka miesięcy. Wszedł na bombę z miesiąc albo dwa temu i robi PR we wszystkim xD Aż mnie dupa boli, że chłop tak szybko progresuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Dają więcej, oczywiście. Ale 99% użytkowników bomby, nie potrafi ćwiczyć, nie monitoruje swoich wyników tak jak Larry, nie dopilnowuje każdego treningu objętościowo czy intensywności i ćwiczy na pałe. Doping w dobrych rękach działa cuda. U mnie na siłce biją koks takie typy, co byś nie powiedział nawet, że gość coś bierze i ja jako natural zjadam ich sylwetkowo i siłowo.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: chłop mowi swoje osobiste odczucia, a kazdy organizm jest inny. Glownie poprawiają sie kwestie sylwetkowe, moze wkoncu wejdziesz na ten towar jak masz tylko boldupic ze kazdy bierze i bylbys drugim thorem jakbys brał towar. U ogółu populacji jest to wzrost rzędu 10% - 20%, zgaduje ze tez zaleznie od dawki - https://youtu.be/xjPsTB-swH4
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:
zakładając, że ktoś ma sufit tam gdzie Wheels czy Rubbish i jest świetnym responderem, ma genialną genetykę do tolerancji tej ilości towaru, kasę, wiedzę i zdrowie to pewnie te 20% +/- daje ¯\_(ツ)_/¯ dużej ilości czynników nie da się przewidzieć wchodząc na towar, więc ciężko to oszacować. A, że są ogromną przewagą to chyba nikt kto chwile trenuje nie zaprzeczy, zwłaszcza że na pewnym etapie nawet 5% więcej to kosmiczna
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: xD nie no #!$%@? na pewno pro zawodnicy ryzykują swoje zdrowie i wydają kupe siana na to, zeby poprawić wynik o 1%, bomba wcale nic nie daje xDDD

#!$%@? dla większości to oczywiste. Przecież są badania gdzie mięśnie same #!$%@? rosną, możesz być warzywem po wypadku, dojebią cię towarem i będziesz miał sylwetkę jak normalny człowiek - a leżysz w łóżku.
  • Odpowiedz
Banda idiotów! Którzy ani nie posiadają wiedzy, ani ani nie potrafią trenować. A jedyne co potrafili to #!$%@?ć się wagonów koksu, zrobić marne lub średnie wyniki i się #!$%@?ć, oczywiście zwalając winę na resztę świata, PECH.


@IntruderXXL: Czekam z niecierpliwością na to jak "wyjdziesz" i tą "lekką bombę" za 15k zł xD
  • Odpowiedz
moze wkoncu wejdziesz na ten towar jak masz tylko boldupic ze kazdy bierze i bylbys drugim thorem jakbys brał towar.


@Kodzirasso: @bdm_bq: @iAmTS: Przecież za niedługo wchodzę :) Więc po co szczególnie teraz mam "bóldupić" ?

Prawda jest taka że nigdy nie "bóldupiłem" o to.

Zawsze mnie natomiast ciekawiło ile dawał towar, ile początkowa bomba, ile lata na mocny towarze itd. Interesowało mnie to i interesuje nie dlatego że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@IntruderXXL: Tylko on mówi też, że przy zejściu z dopingu stracił 30-40 funtów masy ciała w kilka tygodni (13,62-18,16 kg), co przyjmując że ważył 125 kg wynosiło 11-15% masy ciała. I to właśnie dodatkowa masa mięśniowa uzyskiwana dzięki dopingowi odpowiada w głównej mierze za zwiększenie siły, a Ty juz teraz masz ją zdecydowanie suprafizjologiczną (przyjmując 191 cm wzrostu, 170 kg wagi i 35%BF otrzymujemy FFMI 30,29 kg/m^2, a całkiem możliwe, że
  • Odpowiedz
@heheszkant: Zgadzam się z tym że spadek/wzrost masy też ma ogromny wpływ na wzrost wyników. Dlatego też zakładam te widełki 10-25%, bo wiele innych kwestii też ma na to wpływ, także i genetyka, genetyka do towaru.

Chodzi mi po prostu o to że przepaść między wybitnym genetycznie naturalem, a wybitnie genetycznie gościem na towarze jest przeogromna.

> a Ty juz teraz masz ją zdecydowanie suprafizjologiczną (przyjmując 191 cm wzrostu, 170 kg
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: już widzę ten ból dupy turbozjebów na sokach, którzy próbują Ci mówić, że sterydy to tylko kilka procent więcej, a wręcz są #!$%@? bo musisz jeszcze mocniej #!$%@?ć xDDDD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No wlasnie ty bedzesz musial od razu zaczac na redukcjii, bo sam tesc powinien tak mocno cie nabic, ze 200kg na wadze po polroku moze peknac, a co dopiero jak inne srodki dolozysz.
  • Odpowiedz