Wpis z mikrobloga

Znowu wrzucam ciągi bo nakręciłem się na to 300 @93 w najbliższym czasie. Pisałem ostatnio, że single w ciągach nie dały zamierzonego efektu. Zdecydowałem dzisiaj zrobić ostatni tydzień, bo zwykle mój time to peak na takiej intensywności (single-trójki) był po 7-8 ekspozycjach w skali bloku (czyli wykonania wzorca ciągu, lub bardzo zbliżonego określoną ilość razy). Wczoraj "ciężkie" siady i historia podobna jak niżej - poszło tak lekko że kilka razy liczyłem ciężar.

270x1@8 Sorry za jakość.

Był apetyt na więcej, niestety nie ma jak zrobić kombinacji talerzy w której na sztandze zmieści się więcej. Takie gdybanie, ale myślę, że ~285-290 mogło dziś treningowo pójść.

#mikrokoksy #trojboj #bdmbyq
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bdm_bq: Kurde, szybciutki. Pracowałeś konkretnie nad eksplozywnością? Jeśli tak to mógłbyś mnie nakierować na jakieś materiały z tym związane?
@vizori:

Pracowałeś konkretnie nad eksplozywnością?

tak, pracuję właściwie cały czas, bo oderwanie mam słabe i jak już zacznę grind to wolę żeby ta sztanga miała rozpęd.

Bezpośrednio zacząłem pracować w tamtym roku przy okazji zabawy WSB. Protokoły z jakich korzystałem to książkowo WSB Book of methods bodajże, czyli:

wk 1
12x1 70%+(chains ~10%RM)
wk 2
12x1 75%+(chains ~10%RM)
wk3
10x1 80%+(chains ~10%RM)

40 sekund przerwy pomiędzy.

Klasykiem, bo przy sumo problematyczne
@bdm_bq Ręce przy sobie, zatrzymujesz ruch centymetry nad ziemią i wracasz do kąta prostego w st. kolanowych. Mam u siebie jednego 16latka piłkarza i gość skacze 105cm wertykalnie z jednej nogi, jest też najsilniejszy ze swojego rocznika w martwym, do tego mam też badanie dot. prewencji urazów w grupie kulszowo-goleniowej u osób właśnie, które potrafią to zrobić więc to wszystko wskazuje na to, że jak Ci się uda to masz +20kg w
@Poemat
Aaa to wiem. Tylko do pełnego wyprostu biodra? Robiłem nordic curls, 3-4 repsy pełne bez pomocy, ale pełnego wyprostu chyba nie próbowałem.