Wpis z mikrobloga

Lewandowski najbardziej imponuje mi chyba tym że ten facet się absolutnie nie zatrzymuje i cały czas z roku na rok idzie do przodu. Tak naprawdę przecież już sam występ w Ekstraklasie jest sukcesem i wielu chłopaków z niższych lig o tym marzy. Wielu by na tym juz poprzestalo. A Lewandowski przecież nie był najmłodszy jak trafił do Lecha, też nigdy nie był uważany za wielki talent - w przeciwieństwie do jakichś Janczyków, Korzymów czy Smolińskich - niech to będzie dobry ogląd na to, jak w zasadzie szybko można było się zatrzymać i uznać że "tak jest spoko".

To nie jest importowany polsko-niemiecki supertalent co Polskę to na mapie tylko widział i zaczynał w wieku 17 lat od razu w Bayernie. Nie. Facet zaczynał z najniższego szczebla. I wszystko mogliśmy obserwować na własnych oczach.

I on się wcale nie zatrzymuje. Serio się zaczynam zastanawiać czym jeszcze Lewandowski nas zaskoczy, bo jego maksymalne możliwości przewidywano już na etapie Ekstraklasy i mówiono że Bundesliga to zdecydowanie za wysokie progi. A on cały czas pokazuje że to nieprawda. W zasadzie do osiągnięcia zostało już mu niewiele.

Mówiąc całkowicie poważnie - jeśli on się wciąż nie przestanie rozwijać i zaskakiwać to najpierw wygra tę Ligę Mistrzów (co jakimś wielkim szokiem by specjalnie nie było) a potem j------c poprowadzi nas do mistrzostwa świata - i to będzie absolutnie jego sukces. Wiem jak to brzmi, ale nigdy nie traćcie wiary w Lewego. Ten gość jest jak Bitcoin.

Co za piękna historia.
#mecz #pilkanozna
peetee - Lewandowski najbardziej imponuje mi chyba tym że ten facet się absolutnie ni...

źródło: comment_GCANHMBNM2wSqJ0345Px4fvKDRJ83VL7.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee: to jest najzupełniej normalne dla każdego człowieka, że chce zawsze więcej, nie wiem co niesamowitego jest akurat w tym xd skoro ma możliwości to je wykorzystuje lol
  • Odpowiedz
nie wiem co niesamowitego jest akurat w tym xd skoro ma możliwości to je wykorzystuje lol


@mrnlkhlk: no prawda? Nie wiem, powiedz to Freddy Adu, Janczykowi, Citko, Saganowskiemu, Sypniewskiemu. Każdy z nich startował z wyższej pozycji niż Lewandowski i prawdopodobnie mieli porównywalne możliwości. Teraz się zastanów że każdy człowiek chce więcej i co jest niesamowitego w Lewandowskim.
  • Odpowiedz