Wpis z mikrobloga

Powtórka treningu sprzed 5 tygodni, z tym że dużo więcej naładowane na sztangę :D

PR przebity o 25kg względem wyniku 5 tygodni temu, Cambered bar box squat vs bands 335kg x 1 (275kg bar + ~60kg bands)

A w GM dodane aż 30kg lol, Normal stance Rounded Back Cambered bar Good Morning 235kg x 5.

W box squats zbyt mało dynamicznie wystartowałem ze skrzyni i wstawanie było trudniejsze niż powinno być, ale też na spokojnie to podniosłem.

W GM heh, musiałem przyspieszyć, bo czułem że mnie odcina i robi się czarno przed oczami, szczególnie po 3 powtórzeniu, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu zastrzykowi adrenaliny lol, poszło łatwiej niż myślałem, to było +30kg względem ostatniego razu, więc na dzisiaj byłem ukontentowany.

Cambered bar box squat vs bands 335kg x 1 (275kg bar + ~60kg bands)
Cambered bar GM 175x5 215x5 235x5
Reverse hypers 220kg 6x15
Band ham curls 3x40
AB

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme #strongaf
IntruderXXL - Powtórka treningu sprzed 5 tygodni, z tym że dużo więcej naładowane na ...
  • 45
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: w sumie, takie powtarzanie treningu może fajnie pokazywać progres jaki robisz na towarze. Jednak ponętne kaptury w ciemnym kolorze działa na mnie jak płachta na byka. Ale tutaj przyćmiewa ich blask ta nieskazitelna skąpana w świetle figura modela z obrazów jakich nie powstydziłby się Van Gogh czy Picasso. Absolutnie fantastyczny mężczyzna, synonim seksapilu i wdzięku.
  • Odpowiedz