Wpis z mikrobloga

chyba nie działają na mnie te entajdepressantsy (bralem juz z 5 albo 6), nawet neuroleptyk nie dziala jakos dobrze, nie aktywizuje, co prawda mam mniejszy natlok mysli, ale moim zdaniem to skutek lekkiego ogłupienia, ktore ten lek powoduje
i co mam zrobic, warto sie dalej tym podtruwac? wiem ze nie, ale czekam na wypowiedz EKSPERTUF co sie tłumaczą jakimis BADANIAMI NAŁUKOWYMI, ktore sa finansowane przez żydowskie koncerny
#psychiatria #psychologia #fobiaspoleczna #depresja #kiciochpyta #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@starykuc: Badania badaniami, a życie życiem. Osobiście uważam że lepiej zrobi na psyche dobra dieta. Doraźnie jakieś benzo na życiowe upadki. Oczywiście nie twierdzę że leki są złe, ale wydaje mi się że lekarze trochę na chybił trafił nimi żonglują i sporej części osób mogą na dłuższą metę bardziej zaszkodzić niż pomóc.
  • Odpowiedz
@starykuc a próbowałeś bupropion? Mam podobnie, jak Ty: przerobiłem SSRI i neuroleptyki. Dopiero bupropion dał jakieś tam efekty, więc padło podejrzenie na braki w dopaminie. Raz spróbowałem medikinet i efekt był bardzo pozytywny. W kolejce diagnostyka w kierunku ADHD.
  • Odpowiedz
@starykuc u mnie również SNRI nie pomagały. Dopiero NDRI dało efekt. Może nie spektakularny, ale przynajmniej wiadomo w jakim kierunku iść
  • Odpowiedz