Wpis z mikrobloga

W piątkowy (prawie) wieczór proponuję świeżutkie, pachnące… #rozdajo (σ ͜ʖσ)

Do wygrania jeszcze raz zaproponujemy Wam przysmak wszystkich #mikrokoksy, czyli odżywkę białkową, a konkretnie Izolat białka WPI ISO Core od FA Nutrition (500 gramów), smak CZEKOLADOWY – o wartości rynkowej około 60 zł!

Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to listopad 2024 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

Daj plusika.
Odpowiedź na pytanie: Co Cię wkurza w Twoim aktualnym banku? Co chciałbyś/chciałabyś w nim zmienić? Odpowiedź uzasadnij.
A jako że nikt z nas nie może bezpośrednio wprowadzić zmian w ofercie banku, najlepiej po prostu przenieść się do takiego, który ma wszystko, czego potrzebujecie. Na rynku jest ich w końcu tyle, że nie ma sensu się prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedną z propozycji jest darmowe konto w VeloBanku z dostępem do oszczędnościówki z bardzo dobrym oprocentowaniem (7% w skali roku – możecie złapać do 29 kwietnia 2024 roku) oraz premią dla nowych klientów w kwocie aż 650 zł! Analizę promocji znajdziecie tutaj. Akcja potrwa już tylko do 30 kwietnia 2024 roku.

Chętnym proponujemy też zapisanie się do naszego newslettera. W ten sposób otrzymacie darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziecie otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszecie się tutaj.

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka do wybranego punktu DPD Pick Up.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #bonusy #premia #silownia #mikrokoksy #banki
JakDorobiccom - W piątkowy (prawie) wieczór proponuję świeżutkie, pachnące… #rozdajo ...

źródło: Szary Lato Dzieci Zabawa Wspomnienia Post na Facebooku

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: w moim banku zmieniłbym możliwość, że blokują mi środki bo coś im sie #!$%@?ło, że przelew był podejrzany? a jeszcze bardzej zmieniłbym zasady udzielania pożyczek, na system w którym bank pożycza pieniądze które posiada a nie z powietrza
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: W moim banku wkurza mnie permanentna inwigilacja. O co chodzi? Otóż jakoś 3 tygodnie temu chciałem sprawdzić stan lokaty, którą założyłem na 3 miesiące. Zalogowałem się do aplikacji, kliknąłem w 3 poziome kreski, trochę pomieliło, niestety coś się zacięło w telefonie i apka zaproponowała założenie nowej lokaty, oczywiście anulowałem, bo nie taki był mój zamiar. Od tamtej pory bank Millenium przy każdej próbie zalogowania pyta się, "Hej, nie dokończyłeś zakładania
  • Odpowiedz