Wpis z mikrobloga

Darmowy plan FBW ze specjalizacją na wyciskanie i górę ciała

https://www.instagram.com/reel/C2aFsDvoPi7/?igsh=MTU0Njd1Y2locnIyZw==

Wuja jak zawsze dowozi temat! Link do planu jest w bio mojego instagrama a w załączniku sam post. Jeśli macie jakieś pytania, czegoś nie wiecie, to spytajcie tu lub pod postem na IG odpowiem, doradzę

Oczywiście nie pogardzę followami profilu na IG i lajkami oraz wykopaniem tego wpisu, warto bo produkuje obecnie dużo materiałów merytorycznych a niedługo podcasty

Z dobrych nowin jedną dobra dusza wylicytowała w aukcji charytatywnej na rzecz Pani nowotworem z mojej okolicy prowadzenie przeze za uwaga 1000 PLN sztos!

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Darmowy plan FBW ze specjalizacją na wyciskanie i górę ciała 

https://www...

źródło: IMG_0197

Pobierz
  • 80
  • 2
@Dkaab: dlatego nie trenuje sylwetkowo bo po 2 latach już widziałem że gówno z tego będzie. Na zdjęciu nad jeziorem mam 94 kg a w ogóle tego nie widać. Dopiero jak użyję cięższych środków to wyglądam jakbym coś brał. Bo przykładowo poniżej zdjęcie jakieś 14-21 dni później kwestia ze #!$%@? towaru. Ja po prostu nie wyobrażam sobie ostro bombie cały rok; w sumie większość roku leci dość skromnie teraz 350 m
Kasahara - @Dkaab: dlatego nie trenuje sylwetkowo bo po 2 latach już widziałem że gó...

źródło: IMG_0208

Pobierz
  • 0
@nowicjusz22: akurat początki były nie za mądre i wiedza w internecie nie była tak dobra jak teraz - 5 treningów tygodniowo siłowych i 7-14 godzin cardio tygodniowo oraz 2600 a pod koniec nawet 1800 kcal
  • 3
@pawkoo: widzę po klientach że zupełnie inne efekty mają ludzie zaczynający w wieku 20-25-30-35-40 każde kolejne 5 lat dużo zmieniania. Wszystko jest możliwe jednak będzie cięższe.

@Lohengrin Dostal przepukliny od treningu siłowego jest praktycznie niemożliwe. Większość przepuklin ludzie mają przed siłownią i o tym nie wiedzą, dopiero jak zaboli idą pierwszy raz w życiu na prześwietlenie a dzban ortopeda mówi że to na pewno od siłowni. Proces powstawiania przepukliny jest złożony.
@Kasahara w sumie fajny plan, miałem brać jakąś współpracę w najbliższym czasie, przetestuje co tu się będzie działo działając z Twoim planem i może się jakoś dogadamy w niedługim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)