Wpis z mikrobloga

Ktoś z was też tak ma, że jest ciągle przez coś blokowany? Nie mogę mieć prawka, bo mam chore oczy i słabo widzę, przez tą chorobę odpadają ćwiczenia na siłowni, a bieganie, czy rower nie interesuje mnie. Niby mam wysokie IQ, ale mam dysleksję, taką prawdziwą i wszystko to jest przyblokowane, nie mogę wydobyć z tego żadnego potencjału. Męczy mnie prokrastynacja i chroniczne zmęczenie. Jestem niski i brzydki, a to ogranicza możliwości przebicia się. Mam słabą pamięć po covidzie i to od lat się nie zmienia. Wszędzie ściana!
#psychiatria #psychologia #lekarz #leki #przegryw #przegrywpo30 #blackpill #suplementy #suplementacja #adhd #metylofenidat
  • 57
  • Odpowiedz
@gnomol: raz mam raz nie zależy od noradrenaliny dopamina Ci po kilku razach się stabilizuje jeśli chodzi o zjazd. Temu jakiś betabloker wchodzi aby przyblokować noradrenaline.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Daniell236 Ładnych parę lat temu, udało mi się dostać od psychiatry receptę na metylofenidat. Muszę przyznać, że ten lek w moim przypadku pod kątem redukcji zmęczenia działał wspaniale, również bardzo wyraźnie poprawiła mi się pamięć, ale zjazdy były okropne. Niestety przy zarobkach rzędu najniższej krajowej na dłuższą metę, niestać mnie było na tego psychiatrę.
  • Odpowiedz
@gnomol: ja przeszedłem już na nfz a wcześnie brała ode mnie za receptę 50 ziko liczę że coś ruszy się z solami afetaminy. W innym przypadku chyba nawet elvanse jest refundowane jak się napisze do NFZ ale to póki co import docelowy ale wychodzi za pudełko 3.5 Ziko a metylofenidat mnie kosztuje 58
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Daniell236

@Daniell236 Ja nie mam szans na receptę, ponieważ nie miałem w dzieciństwie stwierdzonego ADHD oraz w dorosłym życiu. Nie mam problemu z nadpobudliwością, brak koncentracji mam ogromny, ale to ciężko udowodnić.
  • Odpowiedz
@gnomol: sam nie wiem zrobiłem sobie all sam zebrałem opinie wypełniłem diva wziąłem kogoś ze sobą na wizytę aby potwierdził moje ułomności ogólnie badanie 350 wizyta 250 i miałem leki. Ale wcześniej odwiedziłem z 2 psychiatrów nim trafiłem na kogoś pod ADHD.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Daniell236 Tak w ostatecznym rozrachunku, to medikinet, bądź coś Innego, pomogło ci np. nauczyć się języka obcego, znaleźć lepszą pracę, coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@gnomol: coś ty to badziewie lek ruletka raz Ci wejdzie częściej nie. Chyba że serio jesteś jakiś mega podatny na leki. Nie ma póki co nic lepszego niż Elvanse tyle dobrego że patent kończy im się w czerwcu tego roku to może coś na nasz rynek wejdzie w następnych latach.
  • Odpowiedz
@gnomol: ogólnie nie brałem Elvanse ale ludzkie się wypowiadają i ogólnie porównanie do metylofenidatu wychodzi niebo a ziemia jeżeli chodzi o badania. Po prostu jakby metylofenidat wypala Ci zasoby które już masz w sobie temu musiałbyś regulować dopaminę a tak to po prostu masz strzała z dopaminy na kilka godzin na elvanse to taka izi wersja amfetaminy na zasadzie mniej uzależnia ludzie po tym normalnie śpią a ma takie same efekty
  • Odpowiedz