Wpis z mikrobloga

Ktoś z was też tak ma, że jest ciągle przez coś blokowany? Nie mogę mieć prawka, bo mam chore oczy i słabo widzę, przez tą chorobę odpadają ćwiczenia na siłowni, a bieganie, czy rower nie interesuje mnie. Niby mam wysokie IQ, ale mam dysleksję, taką prawdziwą i wszystko to jest przyblokowane, nie mogę wydobyć z tego żadnego potencjału. Męczy mnie prokrastynacja i chroniczne zmęczenie. Jestem niski i brzydki, a to ogranicza możliwości przebicia się. Mam słabą pamięć po covidzie i to od lat się nie zmienia. Wszędzie ściana!
#psychiatria #psychologia #lekarz #leki #przegryw #przegrywpo30 #blackpill #suplementy #suplementacja #adhd #metylofenidat
  • 57
  • Odpowiedz
@gnomol: Mam to samo co ty słaby wzrok, zakola, jestem suchy nie jem mięsa więc siłowania odpada, skojloza. Nie mogę zdać prawka, Matury a o laskach to mowy nie ma ciągle kosze lub blokują po wysłaniu zdj xD
  • Odpowiedz
@gnomol: Nie trolluj. Jeszcze wysokie iq xD Najpierw dieta i trochę ruchu na świeżym powietrzu to siły witalne wrócą i zdrowie się polepszy. Poza tym wysokie iq to możliwość szybszego uczenia się nowych rzeczy i możliwość nauczenia się tego czego osoby z niższym iq nigdy się nie nauczą chociaż spędziliby przy pilnej nauce wiele czasu. Jeżeli masz wysokie iq to masz dużo możliwości i możesz nawet iść w programowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Nowystaryziel Przestań pisać kocopoły, bo mam wrażenie, że twoje rady to czysty trolling, bez znajomości tematu. Nie mogę, bo dysleksja taka prawdziwa blokuje cały potencjał, szczególnie od strony języka pisanego i języków obcych oraz wywołuje skrajnie kiepskie zdolności manualne (w tym przypadku również moje problemy z oczami). Wysokie IQ nie oznacza od razu dobrej pamięci, a zaznaczyłem, że covid bardzo mi osłabił pamięć. Programowanie i programowanie, ten dział jest już przesycony i
  • Odpowiedz
@gnomol: to pierwsze co to zrób sobie porządne badania rozszerzone plus hormonalne. Korekcję laserową oczu zawsze można przeprowadzić- no chyba że przyczyna słabego wzroku jest inna.
Co do programowania to ai pewnie jest przyszłością. Dieta i lekki wysiłek fizyczny na powietrzu zawsze pomaga, chyba że jesteś na coś chory a nie wiesz na co, więc trzeba się zdiagnozować.
No a wysokie iq to tylko możliwość z której można skorzystać- potencjał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nowystaryziel Wszystko było robione. Właśnie z badań wiem o IQ, ponieważ to zostało zlecone przez neurologa oraz wiele innych testów. Nie mogę mieć laserowej korekcji. Ogólnie sporo okulistów tego nie zaleca. Jestem za stary na AI i mam za słaby wzrok. Możliwe, że jestem na coś chory, a badania mi tego nie wykryły. Chociaż ja sądzę, że cierpię na chroniczne zmęczenie, a w tym przypadku nic nie pomaga. Dysleksja taka prawdziwa bardzo
  • Odpowiedz