Wpis z mikrobloga

Szukasz kozackiego prowadzenia online sylwetkowo i siłowo a dodatkowo chcesz komuś pomóc? Idealnie! Ponieważ biorę udział w akcji charytatywnej na rzecz Julii Jankowskiej, która walczy z nowotworem (zawsze staram się wspierać ludzi wokół siebie lokalnie, których znam lub znajomych najbliższych).

Na akcje wystawiam licytację własnego prowadzenia online na okres 4 miesięcy (co normalnie by kosztowało u mnie 450 + 250 + 250 + 250 = 1200 PLN), aukcja jest od 300 PLN więc myślę, że może się uda utrafić niezłą okazję, szczególnie jeśli rozważałeś i tak ze mną współpracę!

Prowadzenie 4 miesięczne można zamienić na 2 personalne treningu + 3 miesięczną opiekę jeśli jesteś w stanie dojechać do #torun

Aukcja odbywa się na grupie FB - Klik
Mój post - Klik
Dodatkowo moja koleżanka Karolina Yudin specjalizującej się w treningu medycznym, z którą organizuję konsultacje - również wystawia swoje dwie usługi Plan Online i 4 treningi personalne

(przepraszam, że taka forma i nie każdy ma Facebooka, ale po prostu tak to jest organizowane)

O Julii

Prosiłbym kochane Mirki o wstrzymanie się z komentarzami na temat płci, celu zbiórki. Po pierwsze po prostu macie tu taniej moją usługę, po drugie każdy może dawać swój hajs na co chce, nie zmuszam nikogo. Dajmy se siana w tym aspekcie i życzę milutkiej niedzieli

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Szukasz kozackiego prowadzenia online sylwetkowo i siłowo a dodatkowo chce...
  • 7
  • Odpowiedz