Wpis z mikrobloga

133 292,45 - 11,11 = 133 281,34

A w co wierzysz?

W POLSKĘ WIERZĘ! (ʘʘ)

Tradycyjnie, jako że wszelkie biegi na 11.11 są o totalnie nieżyciowych dla mnie godzinach, zorganizowałem sobie prywatną przebieżkę patriotyczną ( ͡º ͜ʖ͡º)

Próbowałem namówić parę osób, ale ze względu na organizację parkruna i sztafety zabrakłchętnych. Sam też mogę pobiegać, przyzwyczaiłem się jakby xD

Jutro lecę w sztafecie od 4 rano, więc uznałem za stosowne choć trochę się dzisiaj wyspać ( ͡° ͜ʖ ͡°)Założyłem biało-czerwone ciuchy, chwyciłem flagę i wybiegłem dopiero parę minut po siódmej.

Na ulicach i chodnikach pustki, niebo szare, ulice mokre ale deszczu brak. Na termometrze 7°C, więc nawet dość ciepło. Biegło się miło - nie cisnąłem tempa i naturalnie się układało w okolicach 5:30 min/km, dopiero na końcowym podbiegu straciłem trochę pary co nie było żadnym zaskoczeniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiele ludzi po drodze nie spotkałem, ale reakcje były dość pozytywne. Niektórzy kierowcy trąbili i mrugali światłami, nieliczni piesi przynajmniej się uśmiechali lub reagowali bardziej żywiołowo
(ʘʘ) Miłe uczucie.

Na dzisiaj wystarczy, jutro sobie pobiegam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Miłego świętowania! ❤️ (  ͡ ͡ )

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem
enron - 133 292,45 - 11,11 = 133 281,34

A w co wierzysz?

W POLSKĘ WIERZĘ! (ʘ‿ʘ)

Tr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 10
@enron a poszedłbyś walczyć za Polskę? Nie mówię o obronie rodziny a o państwie.


@Zarov: Nie będę ukrywał, że zdrowie i bezpieczeństwo mojej rodziny (i moje) jest dla mnie priorytetem. Zresztą jaka byłaby moja rola na polu walki? W tym wieku, z moją wodom wzroku moja przydatność nie wykraczało by poza zwykłe mięso armatnie – uważam, że stanowię większą wartość jako ewentualny uciekinier na emigracji niż NN rozjechany przez czołgi.

Możesz
  • Odpowiedz