Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #niebieskiepaski

Jaki pas polecacie do martwego ciągu/ przysiadów / wiosłowania? U mnie zaj*bali na siłce i chce kupić własny. Miałem do czynienia z dwoma rodzajami. Jeden gruby, szeroki i sztywny. Drugi taki skórzany cienki. Wolałbym ten drugi rodzaj, chyba że ten sztywny lepszy i kwestia przyzwyczajenia ale mocno mi się wbijał w zebra.

Polecacie coś w dobrej cenie?
  • 12
@LadnyChlopczyk: Ja kupiłem https://e-powerlifting.com/sklep/pl/pas-trojboju/151-pas-trojbojowy-z-klamra-monster-power-silownia-przysiad-powerlifting-martwy-ciag-squat-deadlift.html#/1-size-s/102-klamra-regulowana jest to mój pierwszy pas. Użytkuję go od kilku dni i bardzo mi pasuje, niestety przy przysiadzie klamra tak mi się wżyna w nogę że po treningu coraz większy siniak. No ale trudno, działa dobrze więc trzeba się poświęcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. może ktoś ma na to jakiś patent?
@Yerild ten pas i w takiej cenie to jakieś nieporozumienie i żart. Zobacz sobie na Ali pasy z klamra #!$%@? SBD. Kupisz za 250-300zl a sztywne to 2 razy bardziej niż te super mojster pałer
@chnibi: Nie mam porównania do innych pasów, po prostu mam już opaski i inne rzeczy z Monstera i jakościowo jest według mnie dobrze dlatego wybrałem również pas. Uważam że jest wykonany bardzo dobrze i nie mogę się do niczego przyczepić. Za to po konsultacji na Wykopie np. buty do przysiadu wybrałem już z Adidasa (Powerlift 5) bo podobno buty Monstera są gorsze jakościowo. Bardziej się zastanawiam czy jest szansa na jakieś
@Yerild niestety klamry takie są ze na początku będą robić siniaki i przycinać skórę. Musisz sam do tego dojść jak ułożyć pod siebie i jak zapinać żeby nie gryzło
@LadnyChlopczyk pas jest bardzo sztywny sporo sztywniejszy Niz power system przez co nie musisz się tak ciasno zapinać i przynajmniej mnie daje większą stabilność ale może to tylko takie wrażenie. Jak to pierwszy pas i nie wiesz czy będziesz trenował to power system jest ok