Wpis z mikrobloga

Siema.

Przestawiam przemianę mojego podopiecznego który za 5 tygodni debiutuje na scenie w kategorii Classic Physique.

24 lata, 93kg wagi obecnie, zdjęcia po lewo 103kg. Czas przemiany 11 tygodni. Nie natty.

Za 5 tygodni w niedziele postaram się dodać jego zdjęcie z medalem (mam nadzieje).

Ps. Tak, #!$%@? swoje zdrowie za kawałek metalu. Nie, nie żałujemy.

#dieta #silownia #sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy
Lewusx - Siema. 

Przestawiam przemianę mojego podopiecznego który za 5 tygodni debiu...

źródło: 2FBD3C16-F2A9-46F7-B409-A12ED57276D1

Pobierz
  • 33
@Lewusx: Nie no, wygląd jest ważny i mi nie obijaj w bawełnę bo dobrze o tym wiesz. To logiczne, że jeśli kobieta ma do wyboru pryszczatego grubasa z cofniętą szczeką i zakolami jak toxic fucker / a typowego oskarka z loczkami, wypsikanego paco rabane one milion na pawilonach w warszawie po 23, 180cm to wybór jest prosty.
Dlatego pytam o mięśnie i zainteresowanie kobiet, bo nigdy takich nie miałem, wiec nie
@Lewusx: Kolega ma fajny gen. Szacun że chce Ci się odpisywać na niektóre wpisy "ławy sędziów": krótkie nogi, brzuch nie taki ;)
@Towarzysz_Pawulon jest tak dlatego zapewne ze tylko na takie zwracasz uwagę. Sam bardzo poprawiłem swój wygląd w przeciągu ostatniego roku (ot, taki zabawny kryzys wieku średniego hehe) i stwierdzam ze wiele fajnych mam na placach zabaw mnie obczaja. I nie są remizowymi karynami.