Wpis z mikrobloga

Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wychodzą na plażę z tym 6packiem i 60-75 kg żywej wagi. I oto zjawia się on giga chad z 115 kg czystej siły trójbojarz; wszyscy #!$%@?ą, inni klękają, szczury same idą się utopić; woda rozstępuje się na boki. Praise the Power.

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******M DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!! PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY!!! I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIA " WIDZIALES?! ALE BYDLE!!!"

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wych...

źródło: 5c3225c8bad7e040699f3f19dc4f6002

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Kasahara trenuje boks od 10 lat, waga 69kg. gwarantuję ci że zanim mnie dosiegniesz to zdążę ci wsadzić tyle strzałów na ryj że ci się odechce. położyć cię nie położę bo za duża różnica wagi. ale z ryja pomidorowke ci zrobię.

przychodzą czasem takie napompowane misiaki do nas na trening. padają jak muchy po rozgrzewce. kalectwo jak dla mnie.
  • Odpowiedz
  • 22
@Nester86: na ringu może tak, na ulicy nie :) jeśli uważasz inaczej to masz niezłą odklejkę i ego wielkości wałęsy xD

+ ludzie tu się spieli jak #!$%@? na totalniego troll posta z wklejoną pastą i jakimś foto z netu xDDD
  • Odpowiedz
@Kasahara a czemu na ulicy nie? jaka różnica? jakiś specjalnych zdolności dostajesz? xD
kaleką jesteś koleś. ani pobiegać, ani z synem w piłkę pograć? od tego teścia to masz czym strzelać czy walisz slepakami jak jakiś kastrat?
  • Odpowiedz
@DuzyRomek: polak mistrz bokserski czy kigboxinu nie pamiętam ale zapamiętałem jak powiedział że takich wielkich na ulicy wystarczy przytrzymać z minute i się zmęczą
  • Odpowiedz
  • 7
@Nester86:

Czy Ty rozumiesz, że

1) To Troll post i wklejona pasta? xD
2) To nie ja na zdjęciu a foto z neta jakieś z neta? xD
3) Post jest totalnie dla beki a na dodatek o "Oskarach kulturystkach" a zlecieli się jacyś fighterzy ninja i inne bruce lee z ego z agresywnymi wpisami że by komuś tam #!$%@? xD rozpędź się i uderz głową w ścianę.

(Btw jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
  • 8
@Nester86: w listopadzie 2022 na badaniach nasienia byłem płodny jeśli chodzi o parametry żywotności plemników, ilości. Kolega "ciepły", że tak się mocno interesuje męskim nasieniem czy trzeba Ci zalać dziewczynę, bo nie możesz? To właśnie je pobierasz w szatni od kolegów na boksie? Co jest z Tobą chłopie.
  • Odpowiedz