Wpis z mikrobloga

Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wychodzą na plażę z tym 6packiem i 60-75 kg żywej wagi. I oto zjawia się on giga chad z 115 kg czystej siły trójbojarz; wszyscy #!$%@?ą, inni klękają, szczury same idą się utopić; woda rozstępuje się na boki. Praise the Power.

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******M DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!! PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY!!! I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIA " WIDZIALES?! ALE BYDLE!!!"

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wych...

źródło: 5c3225c8bad7e040699f3f19dc4f6002

Pobierz
  • 111
@vostok: skomentuje to tylko - xD bo #!$%@? jak połamany i odklejony (zresztą jak na wiele tematów, w których lubisz zabierać głos mając pojęcie tylko na podstawie filmów z YT lub jakiś tam złożeń chłopskiego rozumu). Niestety nie byłem nigdy świadkiem jak 70 kg szczur rozkłada dużego chłopa (o nie chodzi tu o kogoś uprawiającego trójbój) cieżko nawet o takie filmy varialowe w necie.
@Kasahara: Właśnie to idealnie pasuje do ciebie w tym wątku. Najwyraźniej nie znasz tego uczucia, gdy dostajesz w szczękę i okazuje się że 110 kg sadła i 300 kg w siadzie nie na wiele tu pomogą.
@vostok: Fajnie sobie gadacie, masz dużo racji w tym fo piszesz, ale wiele zależy właśnie od kontekstu sytuacji i psychiki jednego czy drugiego, bo jak ktoś wychodzi do walki bez przekonania lub przestraszony czymkolwiek to na starcie jest na straconej pozycji. W większości przypadków przewagę powinien mieć lżejszy bokser i #!$%@?ć koksa bo to jest jego robota, a wielu miśków pojęcia o bójkach nie ma, co nie znaczy że nie natniesz
@vostok: to wyobraz sobie takiego sumo 150 kg co biegnie na szczura 60 kg boksera chodz niewiadomo jak bylby dobry, to mialby co najwyzej szanse na 1 uderzenie, a raczej takiego grubasa 1 uderzenie nie powali, a szczur po 1 uderzeniu zostalby przygnieciony taka masa i juz jego rece czy nogi nie zdalyby sie do niczego, bo brakowało im mobilnosci, zakresu ruchu, czysta fizyka. Szczur nie moglby walczyc bo lezalby na
to wyobraz sobie takiego sumo 150 kg co biegnie


@Pavulenko: nie mam aż takiej wyobraźni :) Ale jeśli faktycznie by go dogonił i na niego wsiadł, to masz rację, w zasadzie nie byłoby żadnej wymiany ciosów, tylko walka o oddech :)
juz widze jak 60kg typ wygrywa z takim jak z foto 120 xD


#!$%@? skad wy sie ludzie urwaliscie


nawet zawodowiec nie da rady


dlatego sa kategorie wagowe


@DuzyRomek: gdyby ring miał ze 100m2 to by go taki szczur zamęczył, widać że nie oglądałeś kapitana Bomby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Ty rozumiesz, że


@Kasahara: Nie martw się. To jest gościu, który był bity w szkole i zamiast przepracować swoje emocje stara się być "twardzielem". Ale nie wychodzi mu to najlepiej bo jest jedyną osobą, którą kojarzę, żeby poddała się od ciosów na amatorskiej walce w kaskach.