Wpis z mikrobloga

Ale mnie te baby #!$%@?ą na tych sieciówkach.

Sytuacja z wczoraj. 1.5h treningu siłowego, potem 30 minut biegu i na końcu idę się porozciągać.

W CityFit jest taka strefa do strechingu, gdzie są lustra, maty itp.

Poszedłem całkiem do rogu, tak żeby nikomu nie wadzić i żeby nikt mi nie wadził, i co?
Przychodzi jedna laska, zaczyna się rozciągać przede mną, wypina mi się dupskiem az mi się głupio zrobiło. Za chwilę przychodzi druga i rozkłada się obok tej pierwszej. Całe pomieszczenie wolne, to one musiały się rozłożyć przede mną...

I jak to wygląda dla osób, które właśnie weszły do tej strefy?
Ano jakiś zbok rozłożył się akurat za dwoma laskami, udaje że się rozciąga a tak naprawdę to patrzy im się na dupska XD.

A idźcie w #!$%@?, chyba wypiszę się z tej sieciówki i poszukam sobie jakiejś kameralnej siłki.

A potem są takie kwiatki jak w screenie poniżej....\

#mirkokoksy
#silownia
#mikrokoksy
#heheszki
#logikarozowychpaskow
#niebieskiepaski
Vamyss - Ale mnie te baby #!$%@?ą na tych sieciówkach.

Sytuacja z wczoraj. 1.5h tren...

źródło: image

Pobierz
  • 15
Z silowniowych rzeczy coś co mnie strasznie denerwuje to używanie aparatów w telefonie na lewo i prawo. Wychodzisz z kibla a tam typy w koszulce prężą się i nagrywają swoje bicki.

Podnosisz ciężary a ktoś nagrywa/robi fotkę obok. Ludzie zachowują się jakby mieli siłownię na wyłączność.
@poprostuwojtek: No i co z tego, że robią sobie fotki? Miejsce publiczne jak wszystkie inne. Na kręgielni jak sobie robią to też Ci przeszkadza? Dopóki nikt ciebie nie nagrywa z ukrycia to skąd problem
@Vamyss: ostatnio nie wiem czy przez to ze zacząłem po prostu zwracac na to uwage czy jak ale jakos duzo pojawia się postów i informacji na wykopie czy też tweetów czy artykułów na ten temat, że jakaś laska się popłakała bo ktoś na nią spojrzał na siłowni.

No to ja mam pytanie, zamiast ubierać się w obcisłe legginsy odciskające wszystkie kobiece kształty lub krótkie spodenki odsłaniające pół dupy + stanik sportowy
@waluch: o mamy tu przedlustrowego napinacza.
Przecież w miejscach publicznych też nie możesz robić zdjęć ludzia i publikować bez ich zgody. Pomijajac formalności...

Siłownia to miejsce gdzie każdy powinien czuć się komfortowo - każdy niezależnie od formy. Bo to nieliczna grupa która przychodzi tam coś zmienić. Nie każdy czuje się komfortowo jak mniej lub bardziej bezpośrednio są mu robione zdjęcia. Już nie mówię o lustrach w szatni, bo tam normalnie ktoś