Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
@Brother_of_Steel: Na podstawie jednego kretyna nie potrafiącego obsłużyć paczkomatu stwierdzasz, że „mieszczuchy sto lat za murzynami” i twoim zdaniem to jest „mówienie prawdy”? Xd No to ja na podstawie tego że Ty jesteś turbo debilem co tu zawzięcie udowadniasz stwierdzam że wszystkie wieśniaki to debile. Taka to twoja logika
@adam-photolive: Uwielbiam takie sytuacje. Ja się wbijam pomiędzy odbiorców, żeby tylko się zalogować i zaczynam wkładać paczki. Najbardziej xieszy, jak ktoś leci do otwartej skrytki, a tam pusto, bo to moja. Fajnie jak trzy osoby na raz odbierają i do tego ja cały na szaro-żółto. Stoję i zacieszam pod nosem, jak sobie paczki wyrywają, bo nie wiedzą, która tora czyja( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy przecież spojrzeć na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: nie na podstawie jednego człowieka, tylko na podstawie kolejki, zamiast skorzystać z dobroci techniki jak OP. No i nazywanie kogoś kretynem, bo nie umie odebrać paczki, lol i ty mi zwracasz uwagę, że kogoś szufladkuje? A ty co robisz? No #!$%@?, co jeden tutaj to lepszy.
Przy paczkomatach dzieją się rzeczy niestworzone, zemnie też beka. Był sobie taki malutki paczkomat na uboczu skitrany w krzakach w którym dawno nie byłem. Wyskakuje z za rogu podbijam wpisuje co trzeba ściszam muze w słuchawkach i słyszę charakterystyczne " pstryk " Patrzę nic się nie otworzyło, rzuciłem soczyste #!$%@?. Gość za mną mnie puka i pokazuje, że tam się otworzyło. Zwyczajnie nie zauważyłem, że paczkomat rozbudowano w gigantyczną literę L
@adam-photolive bejt xd albo wyjątkowa ameba. Nigdy nikt nie miał z tym problemu. Kiedyś ojciec dziewczyny co wpisywała kod na ekraniku podał mi paczkę bo myślał że to ona otworzyła a kursy skrytka pod ekranikiem była. Śmieszne bo wyjął. Mówię że moja a on że przeprasza i odkłada do skrytki. Mówię że może podać xd to jeszcze raz się schylił i mi podał. Spoko ziomek.