Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
@Dariel: to jest niestety pokłosie zarządzania strachem. To doskonale widać teraz u ruskich, jak srają w gacie przed putinem, ale też widać, jak on wszystkich traktuje jak dzieci.
Ja sam po przepracowaniu kilkunastu lat z takim traktowaniem, potrzebowałem trochę czasu na przestawienie się na normalne, poważne działanie.
@adam-photolive: nie wiem jak teraz ale kiedyś faktycznie otwieranie z apki rozwalało coś na ekranie. Typ pisał, że jak chyba odbierał paczke i chciał zgłosić, że coś nie tak to mu okienko zamknęło gdy ktoś otworzył skrytke z apki.
@botul: no to bardzo dużo zależy od osoby zarządzającej. Niektórych to śmieszy, ale ja nauczyłem się zarządzania ludźmi w grach mmorpg (tibia, world of warcraft) gdzie zawsze dość szybko zdobywałem jakiegoś oficera (menadżera) by potem zostać guild masterem lub zakładać własną gildię. Za każdym razem traktowałem wszystkich równo (no prawie, bo bardziej ufałem tym, którzy mieli większy staż i ich znałem, ale to nie było tak, że byli bezkarni) i nigdy
Od kiedy raz ktoś mi #!$%@? paczkę jak otworzyłem zdalnie to już nigdy tak nie otwieram jak widzę że ktoś inny jest przede mną xdd
dobrze że mam 6 paczkomatow na miasto 16k i nigdy w żadnym nie ma kolejki