Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
@Brother_of_Steel Fakt, że cię zaczepiłem, bo to śmieszne jak ktoś łączy umiejętność obsługi paczkomatu z pochodzeniem i jeszcze sortuje ich na lepszych i gorszych. to odsłania kompleksy oraz pogłębia wyimaginowaną i absurdalna wojenkę między miastem a wsią. Z ludźmi zazwyczaj się dobrze dogaduję, a Ty już mnie zaczynasz męczyć, bo rozmowa z Tobą i tak ogranicza się jedynie do obrażania. No i "zesrać się" to jedynie prymitywna przenośnia często stosowana na mirko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolega_sympatyczny: ale to nie ty będziesz mi mówić co mam robić. Poza tym niezły z ciebie śmieszek, zesrasz się na środku pokoju i potem masz pretensje, że ktoś ci mówi, że śmierdzi. Widocznie mamusia przyzwyczaiła Oskarka, że mu wszystko wolno, wychodzi do ludzi i się okazuje, że jednak nie, nie wszystko.
Mam nadzieję, że cię ta rozmowa na tyle zmęczy, że jak na drugi raz postanowisz się podzielić z kimś kolejnym
@Yanomal: bo jesteś sprytny i skupiony na zadaniu, postaw się wy sytuacji osób które tam poszły mają #!$%@? na myślenie bo to ich nie interesuje ta czynność tylko została zlecona , więc tym bardziej im się nie chce myśleć tylko działają na trybie domyślnym. A teraz jeszcze przykład z pracy przychodzisz do pracy wyczerpany psychicznie szef ci zleca robotę na kompie której nie lubisz robisz ja na trybie domyślnym na tak
a i tak najgorzej było jak babka w spódnicy, a mi otworzyło skrytkę na samym dole pod jej nogami xD nie dość, że ja walnęło po nogach to tak jeszcze nie za bardzo wypada się schylać xD


@dzek: w którym to sklepie dodają pierogi do paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brother_of_Steel: u mnie na wsi dali paczkomat , ale właśnie jakiś przedpotopowy, bo gdzieś go wymienili i dali im nowy, a tu że wieś to można dać najgorszy szajs. Ani nie ma otwierania z telefonu, ani muktiskrytek, a kodu nie łapie i zawsze muszę stać i wklepywać wszystko. Dramat.
@adam-photolive:
Ale jestem podniecony :3
Dzisiaj pierwszy raz w życiu będę odbierał przesyłkę z paczkomatu. Nigdy tego nie robiłem. Kod już dostałem smsem, więc zaraz idę pod prysznic, wymyję się, użyję dobre perfumy, elegancko się ubiorę i jadę. Całe 3 przystanki muszę podjechać! Jak już dojadę na miejsce to zapoznam się z instrukcją obsługi paczkomatu - nic pochopnie, poczytam sobie, pooglądam, potem zrobię co mam zrobić (prawdopodobnie będę musiał tylko wpisać
Pobierz zloty_wkret - @adam-photolive: 
Ale jestem podniecony :3
Dzisiaj pierwszy raz w życ...
źródło: comment_1652888642n3fhPJN1dwtNJ9AJCDVIxq.jpg