Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
@adam-photolive powiem wam o co chodzi bo ostatnio byłem właśnie w roli osoby która odbierała paczkę komuś. Musiałem wpisać numer kod etc. Jak ktoś otwiera zdalnie to wszystkie możliwe rzeczy na ekranie się blokują. Nie można nic wpisywać ani klikać/usuwać dopóki osoba która otwiera zdalnie nie zakończy swojej czynności. I tak miałem z 4 razy zablokowane bo ciągle ktoś podchodzil i otwierał zdalnie A ja akurat nie miałem tej możliwości ¯_(ツ)_/¯
@adam-photolive: we mnie przedwczoraj wjechało rozpędzone dziecko (około 9 lat, więc nie jakiś bobas) na wąskim chodniku, gdzie sekundę wcześniej podjechało auto. Dziecko nie potrafiło hamować, wjechało na mnie z impetem, mocno w nogę. Po chwili pojawia się sebiks z tirbalem na łydce z mordą na nas, że „jesteśmy dorośli i powinniśmy uważać”. Oczywiście argument - to nie jest ścieżka rowerowa, tylko wąski chodnik nie zadziałał. Strasznie mnie to striggerowało. Typ