Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bench vs bands 220kg (160kg + 60kg z gum), +10kg na sztandze względem ostatniego razu i do tego dużo łatwiej :)

Tutaj 7 tygodni temu dla porównania 210kg (150kg + 60kg z gum)
https://youtu.be/9fBDfSquwuQ

Jak widać więcej kilogramów + dużo łatwiej, właściwie speed bench a nie max effort :) To wszystko idzie jak pomaśle obecnie i tego staram się trzymać.

Jeszcze nagrałem główną asystę czyli 3board press, 175kg x 5 też łatwo i przyjemnie.

Ogólnie wygląda na to że znalazłem sposób na swój trening, bo wszystko układa się bardzo dobrze, tylko muszę ciągle walczyć z swoją chęcią "kombinowania" :P I trzymać się tego co teraz tak dobrze działa, a nie na siłę "ulepszać"...

#silownia #strongaf #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj bench vs bands 220kg (160kg + 60kg z gum), +10kg na sztandze wz...
  • 10
jakie masz zdanie na temat wyciskania w koszulce? Ja nigdy nie pojmę sensu czegoś takiego, uznaję tylko raw


@mbwwr: Przez moment praktykowałem :) fajne, lubię... ale jednak priorytetem dla mnie jest RAW trójbój. Może kiedyś w koszulę się bardziej pobawię, zobaczymy.
Jeszcze nagrałem główną asystę czyli 3board press, 175kg x 5 też łatwo i przyjemnie.


@IntruderXXL: Jak patrzę na Twoje wcześniejsze i obecne wpisy to przez cały czas główne asysty masz skierowane na triceps. Jakim cudem po paru latach ciągłego katowania tricepsa ciągle jest on zbyt słaby w stosunku do barków które trenujesz znacznie rzadziej. Zanim zacząłeś pisać na wykopie to przez parę lat trenowałeś same barki że Ci się takie dysproporcje
Jak patrzę na Twoje wcześniejsze i obecne wpisy to przez cały czas główne asysty masz skierowane na triceps. Jakim cudem po paru latach ciągłego katowania tricepsa ciągle jest on zbyt słaby w stosunku do barków które trenujesz znacznie rzadziej.


@abuk123: Biomechanika :) Barki trenuję cały czas... po prostu przy każdym wyciskaniu one intensywnie pracują. Mnie cały czas ogranicza triceps :) Sticky point ciągle jest w górnej części ruchu u mnie.