Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Tak się tylko pochwalę, bo jestem mocno zadowolon i jest fajen, że udało się mi się w końcu osiągnąć barierę 200kg w MC (chociaż sumo, to nie wiem czy się liczy ( ͡º ͜ʖ͡º) no i ogólnie tutaj 200 to pewnie średni wynik). Ostatnio przyłożyłem się do poprawienia pozycji startowej oraz zwiększenia mobilności w biodrach i jest efekt. Teraz droga do 220, żeby było 5 talerzy na stronę.

#mikrokoksy #silownia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smok_bozy: @Saprofit: @Darksed: no w sumie na poprzedniej siłowni (niestety pokonana przez koronne obostrzenia) było paru dzików co robili ciągi 220+ i niewiele mniejsze siady to na obecnej martwe ciągi robią głównie dziewczyny a tylko raz widziałem jak ktoś robił w okolicach 160. Za to wyciskanie częściej widzę ~140, przy moim 117,5 1rm to robi wrażenie.

I tak dojście z 190 do 200 zajęło mi pół roku, ale złożyło
@Darksed: tylko ciężko powiedzieć coś o tych, co się nie udzielają. Albo kiedyś zaobserwowali i się w ogóle nawet na wykop nie logują. Dla mnie tag, to tylko i wyłącznie ci mniej lub bardziej aktywni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darksed: mc 200, ława 117,5 i przysiad z 2 msc temu 170, ostatnio poszło 165x2 @RPE naciągane 9,5 może 3 powtórzenie by wpadło, ale pewnie ze słabą formą. Aczkolwiek przysiad to subiektywnie mój najmocniejszy bój i najlepiej się w nim czuję także 175 myślę że jest w zasięgu. Ogólnie wszystkie te 1rm sprawdzałem w joker setach, bo ćwiczę 3/5/1, tak na zasadzie "a spróbuję, ciekawe co wyjdzie"