Wpis z mikrobloga

Mam głupi problem który nie wiem jak rozwiązać
Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie.
Jeden gość przyjezdza na rowerze, w takim kolorowym obcisłym stroju. Dba o zdrowie, super.

Ale śmierdzi niemiłosiernie xD

Pracuje w biurze, na openspace gdzie ten zapach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.
Może to głupie, ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)

#pracbaza #praca #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #rower
  • 136
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Agatk: Miałem taki problem ze swoim pracownikiem. Zapytałem czy potrzebuje pomocy, skierowania do lekarza czy coś na tej zasadzie bo ludzie się skarżą na zapach. Oczywiście przytaknął mi żebym się #!$%@?ł i po tygodniu znowu to samo. Dlatego też współpracownicy wieszali Wunderbaumy na jego boksie, o dziwo działa i chłop zaczął się myć XD
  • Odpowiedz
ach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.

Może to głupie, ale wstyd mi brać facet


@Agatk: Wyślij mu wiadomość z fakeowego maila, że śmierdzi i żeby się ogarnął :P
  • Odpowiedz
@Agatk rozumiem bez możesz nalegać na prysznic ale nie jest to wystarczające rozwiązanie, sam pot nie śmierdzi. Śmierdzi produkt rozkładu potu. Jeśli czujesz od gościa zapach oznacza to że problem jest głębszy i gość jeździ w nie pranych ciuchach. Porozmawiaj, przedstaw problem i tyle.
  • Odpowiedz
@Agatk: powiedz mu ze cos jest z nim nie tak. gdy zapyta o co chodzi odpowiedz; domysl sie. gdy sie domysli powiedz; rob co chcesz, gdy zapyta co ma zrobic powiedz; nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agatk: Mówisz wprost, że #!$%@? tak, że się wysiedzieć nie da i są skargi na to.
Problem załatwiony, też w biurze mieliśmy smroda takiego xD
Jak nie potrafisz tego ogarnąć to słaby z Ciebie team leader
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Agatk: to Twój podwładny? Jeśli tak to mu powiedz bezpośrednio, to się nazywa "feedback", może to ująć w taki sposób: "wiesz co, fajnie że dbasz o zdrowie i oszczędzasz czas, jednak prosiłabym Cię żebyś dzień pracy zaczynał od prysznica". Jeśli to nie jest Twój podwładny to napisz do jego managera.
  • Odpowiedz
ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę?


@Agatk: jesteś nienormalna?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Agatk: XDDDDD
MMMMM ROWEREG TAKI SUPER PACZ JAK GNAM MIĘDZY BLACHOSMRODAMI HEHE CO TAM KOSTKA NA DDR O NIEEE JA MAM SZOSĘ, A TERAZ TYLKO WEJŚĆ DO BIURA SPOCONY JAK TUR XD
I właśnie dlatego rower dla mnie nigdy nie zastąpi auta, a na pewno nie przy dojazdach do pracy xD. Wcześniej wstać, aby się z rana zmęczyć, a potem cały dzień #!$%@?ć lub jeszcze taszczyć torbę z ciuchami na przebranie
  • Odpowiedz