Wpis z mikrobloga

Mam głupi problem który nie wiem jak rozwiązać
Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie.
Jeden gość przyjezdza na rowerze, w takim kolorowym obcisłym stroju. Dba o zdrowie, super.

Ale śmierdzi niemiłosiernie xD

Pracuje w biurze, na openspace gdzie ten zapach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.
Może to głupie, ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)

#pracbaza #praca #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #rower
  • 136
  • Odpowiedz
@Agatk: Najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się samemu do swojego przełożonego że nie powinnaś zarządzać ludźmi skoro pytasz o takie rzeczy na stronie ze śmiesznymi obrazkami xD
  • Odpowiedz
@Agatk: bierzesz człowieka do biura i jak chcesz unikać konfrontacji to mówisz mu, że "ludzie się skarżą", że nie dba o higienę i nie są w stanie pracować "nie możesz mu powiedzieć którzy ale było kilka głosów".
  • Odpowiedz
@Agatk: Ja bym go zwolnił jak mu się nie chce myć. Ja wózkiem jeżdżę widłowym i biorę codziennie przed pracą prysznic po półgodzinnej jeździe rowerem. Nie wyobrażam sobie włożyć czystych ubrań na spocone ciało.
  • Odpowiedz
@Agatk: Bardzo lekko ujmujac to kiepski z ciebie przelozony jak nie potrafisz mu uwagi zwrocic, ze czuc iz jest spocony po rowerze i zeby bral prysznic albo zmienil forme dojazdu do pracy lub mu sciemnic, ze ludzie gadaja bo smierdzi od niego jak ktos wyzej napisal, tylko chcesz mu obciac hajs albo go #!$%@? XD obym nie mial nigdy takiego nieogara nad soba.
  • Odpowiedz
Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie


@Agatk: Gość ma ewidentnie jeden z objawów C-19 brak zapachu. Zacznij się bać jak przestaniesz go czuć. Dział BHP powinien dać mu jakąś pochwałę. Macie super system wczesnego ostrzegania.
  • Odpowiedz
@Agatk: Dzisiaj usłyszałem jak w nowej pracy taki jeden znajomy został już jakiś czas temu #!$%@? na hali przez innego pracownika za to, że od niego tak wali iż nie da się tam wytrzymać. Kazał mu się umyć i zmienić koszulkę. Tamten się umył lekko w umywalce i o to też został #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Agatk: jeśli to nie bait to mam nadzieję, że koleś pójdzie do sądu jak go zwolnisz i potem ciebie wyjebią XD umiejętności kierowniczych to ty nie masz żadnych, broń cię panie boże przed takimi przełożonymi jak ty
  • Odpowiedz
@Agatk: w banku u mojej mamy tak było z kobietą co wiecznie miała w pokoju zamknięte okna. Kurierzy co dostarczali papier, tonery czy inne pierdy do banku często dawali w prezencie jakieś smycze, pendrive, długopisy no jakieś gadżety reklamowe. Pewnego pięknego dnia przyjechali znów a w prezencie dla tej kobiety wręczyli jej żel pod prysznic. Wyszła wtenczas ze swojej groty i widząc pierwszą lepszą osobę powiedziała "Ty zobacz co dostałam, jakbym
  • Odpowiedz