Wpis z mikrobloga

Mam głupi problem który nie wiem jak rozwiązać
Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie.
Jeden gość przyjezdza na rowerze, w takim kolorowym obcisłym stroju. Dba o zdrowie, super.

Ale śmierdzi niemiłosiernie xD

Pracuje w biurze, na openspace gdzie ten zapach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.
Może to głupie, ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)

#pracbaza #praca #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #rower
  • 136
  • Odpowiedz
@Agatk #!$%@?ć z roboty to się powinno ciebie xD jak może taka niedorajda być na poziomie kierownika xD

Tak się kończy dawanie babie stanowiska decyzyjnego xD nie umie powiedzieć pracownikowi żeby użył prysznica bo zapach potu nie przystoi pracy z klientem
  • Odpowiedz
@Agatk: Żal mi faceta, woniał - nikt mu nie powiedział i go jeszcze wyjebią po tym, jak mu powiedzą w twarz, że woniał. Życie to potrafi być #!$%@?.
Człowiek dorasta, myśli - ludzie dojrzali, ludzie mądrzy. A tu figa z makiem.
Życzę wszystkiego dobrego smrodkowi rowerzyście.
Może macie po prostu niewymyte prysznice w firmie. Ehh...
  • Odpowiedz
Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)


@Agatk: #!$%@? polska przedsiębiorczość. Nie umiesz rozmawiać z ludźmi, a jesteś osobą zarządzającą grupą? Weź go do siebie i po prostu powiedz, że ma dbać o higienę i koniec tematu.
  • Odpowiedz
@Agatk: jesli ma umowe o prace na czas nieokreslony, a wczesniej nie dostal pisembej nagany zwiazanej z tym tematem,to nie mozesz go zwolnic. Wez sie doucz zarowno prawa pracy jak i zarzadzania ludzmi. Jak nie umiesz prowadzic tak prostych negocjacji to wez na poczatek troche Cialdiniego poczytaj
  • Odpowiedz
Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)


@Agatk: Przecież Ty z nim nawet nie rozmawiałaś. Wspomniałaś o hihi-aluzji: "Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje."
  • Odpowiedz
@Agatk: Sama się zwolnij z firmy albo poproś kogoś żeby Cię #!$%@? dyscyplinarnie bo nie spełnisz swoich funkcji i tak naprawdę działasz na szkodę firmy. W całej tej historii to Ty jesteś najsłabszym ogniwem. Miej godność i odejdź
  • Odpowiedz
@Agatk ja #!$%@?, jak ktoś taki jak ty może zarządzać zespołem?

Bierzesz gościa na rozmowę w cztery oczy, wykładasz kawę na ławę i dajesz czas na poprawę. Jak nie skutkuje to wtedy out.

Ale nie, najlepiej nic nie mówić i #!$%@?.

Typowa mentalna Grażyna
  • Odpowiedz