Wpis z mikrobloga

Mam głupi problem który nie wiem jak rozwiązać
Pomimo całej pandemii część ludzi pracuje w firmie, a nie zdalnie.
Jeden gość przyjezdza na rowerze, w takim kolorowym obcisłym stroju. Dba o zdrowie, super.

Ale śmierdzi niemiłosiernie xD

Pracuje w biurze, na openspace gdzie ten zapach się roznosi. Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje. Prezes mnie ostatnio ochrzanił, żebym coś z tym zrobiła.
Może to głupie, ale wstyd mi brać faceta koło 40 na dywanik i mówić, że śmierdzi xD

Czy taką osobę można właściwie legalnie zwolnić albo uciąć wypłatę? Bo kilka razy dawałam do zrozumienia, żeby zwrócił na to uwagę ale jak grochem o ścianę (,)

#pracbaza #praca #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #rower
  • 136
  • 6
@Agatk: a macie tam realną możliwość wzięcia prysznica? Jakieś szafki na ciuchy w szatni albo w biurze?
Bo może w tym jest problem? Kiedyś dostałem szafkę w korpowwiecie w Gdańsku która była centralnie postawiona na parkingu i w poważaniu miałem przebieranie się tam.
W innej firmie miałem po prostu żele i ubrania w biurku.
@Agatk:

Pisałam żartobliwe maile, że można korzystać z pryszniców ale to nic nie daje

nie rozumie aluzji że nieprzyjemnie pachnie

Typowa przedstawicielka rodzaju kobiecego xD

'Panie 'x', otrzymuje skargi od klientow, innych wspolpracownikow oraz kierownictwa, ze panska higienia osobista im nie odpowiada. Prosze zaczac korzystac z dostepnych w pracy udogodnien, prysznice. W innym przypadku bede zmuszona udzielic panu pisemnej nagany.'
@Agatk: nie no stara jesli zarządzasz ludźmi to jak masz z tym problem to prosze tu do nauki na pamięć.
- hej anon. sluchaj jest taka mała sprawa. W tej chwili na open space mamy tyle i tyle osób, wiem, ze jeździsz do pracy na rowerze i to jest super! Swietny przyklad dla innych :) równocześnie od kilku osób zaczęłam dostawać sygnały, że to wpływa na ich komfort pracy. Mamy tutaj