Wpis z mikrobloga

  • 4
@Jcdx oczywiście opka z rigczem.
1. Jest to zakazane
2. Jest to nieekologiczne
3. Jest to szkodliwe dla silnika
4. Samochód szybciej się nagrzeje od razu ruszając
5. Nawiew nie tak nie pomoże przy zamarzniętych szybach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@davidoff_OB:

określasz sąsiada na podstawie tego co robi w wolnym czasie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nie, staram się także nie uciekać od tematu jak ty. Odpalanie w ten sposób jest szkodzące, irytujące i nielegalne. Jak masz z tym problem to zamiast kwiczeć na stronie ze śmiesznymi obrazkami to idź zaprotestuj.
  • Odpowiedz
@talarro: wiesz, co ja poradzę że toto stało i smrodziło tak długo? Może ma aż tak nieszczelnego tego trupa, że tyle odmrażał tymi spalinami :(

@JarekNoooTego z tym developerskim trafiłeś jak gówno w wentylator. To stary blok z lat 60. Ale okna stare nie są. A czy to moja wina, że ci szyba paruje od środka? To jest wymówka, żeby smrodzić 20 minut komuś pod oknem? Można psiknąć odmrażaczem. Albo wykupić
  • Odpowiedz
@eluwa2137: to nie jest nowszy samochód. A jak ktoś ma nowy, to zapewne i systemy radzenia sobie z oblodzeniem niewymagające kopcenia tyle czasu.
  • Odpowiedz
@Jcdx: O cię uj! Ale tu jest wysryw polactwa... coś ty dziewczyno narobiła? Nie spodziewałem się, ze w tym kraju obsranym gownem jest tak zle ale z taka mentalnością jak ci ludzie powyżej to nie dziwie się, ze jest tam tak a nie inaczej.
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion: yup, też się trochę zdziwiłam. A potem poklepałam się mentalnie po pleckach, że chyba wiara w naród we mnie spora, skoro myślałam że będzie mniej bóldupienia januszerki, co woli komuś dymić :)
  • Odpowiedz