Wpis z mikrobloga

@shinX: Akurat katowanie samochodu na wolnych obrotach przez 20 minut jest bardziej szkodliwe niż delikatne ruszenie. Silnik dużo szybciej się wtedy nagrzewa. Nie piszę tu oczywiście o piłowaniu do 4000, a o spokojnej jeździe przez te pięć minut, kiedy woda osiągnie te 50-60 st. C.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Jcdx: z kim Ty chcesz walczyć, z tymi januszami tutaj? Już kiedyś to pisałem, tu każdy dba tylko o swój kawałek nosa i myślenie nie sięga tak daleko jak rura wydechowa ich śmierdzących aut xD olej nerwy dla własnego komfortu psychicznego, nie warto dla tych gnojów :)
  • Odpowiedz
@Jcdx: Wystarczy że kreseczka na termometrze zatrzyma się w okolicach zera i wszyscy myślą że trzeba klekotać swoim gratem jak na Syberii. Smutne:( a do wszystkich januszy co jadą po Tobie: w Polsce możecie stać na włączonym silniku nie dłużej niż minutkę, a potem zasłużony mandacik.
  • Odpowiedz
@albert107: Oczywiście a za chwile nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu. Czy to znaczy że oba przepisy są jak najbardziej racjonalne? Gość grzeje sobie ten silnik to niech sobie go grzeje. Zamknąć okno na te pare minut i po sprawie. Kierowców jest na świecie zbyt wielu żeby udało się rozwiązać ten problem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Jcdx: o #!$%@? jaka januszerka się tutaj odpaliła xDdddd

Kwik że smog, Polska zanieczyszczona, somsiad pali opono, ale od mojego passata to się odbierdolta xD

Przecież komentarze tutaj to samo złoto, wygląda jakbyś napisała coś na forum "Opel Vectra to moje życie" co się nie zgadza z ich mądroścami.

Mamy jeszcze bardzo daleko do cywilizacji zachodniej. Niestety tu nie chodzi o biedę gospodarczą tylko o biedę mentalną.
  • Odpowiedz
Najlepiej wsiąść i od razu ruszyć i #!$%@?ć się na drugim zakręcie bo całe auto w środku zaparuje i nie zdąży od parować bo przecież w połowie samochodów nie ma klimatyzacji więc nie jesteś w stanie odparować szyby zimnym powietrzem. Ale żeby to zrozumieć trzeba było mieć w życiu samochód a po twoich wypowiedziach idzie wywnioskować że całe życie jeździsz komunikacją albo rowerem po drogach, niektórzy jednak chcą być bardziej niezależni i
  • Odpowiedz