Wpis z mikrobloga

@Topsiii: jeśli ktoś nie chce swojej puszki skrobać, to niech zainwestuje w kryte miejsce parkingowe / garaż, a nie łamie prawo i zatruwa mieszkańców. Okna mieszkań na parterze są zaraz nad parkingiem. Kiedyś parkingu nie było, ale nakupowali sobie trupów zza zachodniej granicy i spółdzielnia musiała powiększyć ten, który był zrobiony normalnie.

Zrozum, że to gówno PRZENIKA PRZEZ OKNA ZWŁASZCZA NA PARTERZE.

@kfiatek_na_parapecie skoro jakaś menda mnie i innych ludzi na
  • Odpowiedz
wiele współczesnych okien szczególnie przy nowej deweloperce z wentylacją mechaniczną ma nawiewniki


@thewickerman88: co? po co nawiewniki przy wentylacji mechanicznej?
Nawiewniki są, jak jest grawitacyjna.
  • Odpowiedz
@barto125: jak masz wentylację i wyciąga ci powietrze z pomieszczenia to też do pomieszczenia jakoś świeże powietrze musi wlecieć. Przy szczelnych plastikowych oknach musisz mieć coś co ją wpuści. Nawietrzniki są i w grawitacyjnych i w mechanicznych wywiewnych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GeDox: OK, czyli można truć całe osiedle, żeby w 15-letnim trupie nie mieć porysowanych szyb. Aha.

Z tego co wiem, jest sporo akcesoriów, które nie rysują szyb, jakoś nasz samochód mimo iż ma kilka lat i skrobany jest ręcznie, to nie ma samych rys.

@Jcdx: no widzisz a mój znajomy kupił w zeszłym roku nową Octavię i po jednej zimie miał szybę prawie do wymiany od skrobania tą samą skrobaczką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@vin42: A chj to opa obchodzi, że se ktoś szybki nie będzie rysował, więc #!$%@? smrodu na całe osiedle, zresztą wbrew prawu. Nie patrzenie na innych to jedna z gorszych cech polactwa.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Pol godziny odsniezac auto? Czy Ty mieszkasz w Jakucku? Przeciez teraz to nie zajmuje dluzej niz dopalenie polowy papierosa, czyli jakies 2 minuty.
  • Odpowiedz
  • 12
@Jcdx mordo ale wiesz że nie chodzi tylko o odśnieżanie, ale też o to żeby silnik i płyny nabrały temperatury? No i przy okazji żeby nagrzać w środku.
Ruszanie od razu po mroźnej nocy to proszenie się o kłopoty z samochodem.
  • Odpowiedz
Przecież OP ma racje. Po pierwsze za to jest mandat a po drugie te barany nie rozumieją, ze silnik nagrzewa się szybciej kiedy auto jedzie, niż kiedy audio stoi.
Jakie robaki tutaj bronią tych Janusza - tego nie wiem. Jakby ten post napisał facet to by zaraz mu wszystkie stulejarze przyklaskiwali.
  • Odpowiedz