Wpis z mikrobloga

Co można z takimi dzbanami zrobić?


@Jcdx: podpatrzeć o której robią to regularnie i zgłosić na bagiety. Za odpalony silnik na postoju powyżej 60 sekund jest mandat
  • Odpowiedz
@Jcdx: Beka z Januszy, co boja się porysować szyby :D najczęściej mówią to osoby w 10 letnich pasatach i „5 letnich markach premium” :D zgłaszaj na policję, przyjadą i wystawią mandat to się jeden z drugim nauczy. Rozumiem odpalić, włączyć nawiew na maksa i skrobać w międzyczasie, przeważnie się w minute dwie da rady wyrobić. Ale 15 minut włączone auto to rak.
  • Odpowiedz
@LittleBi: No raczej ty powiedz że trolujesz. Tylna szyba nie musi być zdrapana z lodu (nie myl z odśnieżaniem ze śniegu, dzbanie). Masz mieć obskrobane szyby nie utrudniające jazdę autem, czyli przednia plus 2 przednie boczne. Wiele dostawczaków nie ma nawet tylnej szyby.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@davidoff_OB:

Najlepiej wsiąść i od razu ruszyć i #!$%@?ć się na drugim zakręcie bo całe auto w środku zaparuje i nie zdąży od parować bo przecież w połowie samochodów nie ma klimatyzacji więc nie jesteś w stanie odparować szyby zimnym powietrzem. Ale żeby to zrozumieć trzeba było mieć w życiu samochód a po twoich wypowiedziach idzie wywnioskować że całe życie jeździsz komunikacją albo rowerem po drogach, niektórzy jednak chcą być bardziej
  • Odpowiedz
@Jcdx: Nagraj jak zostawiają samochód na włączonym silniku bez kierowcy za kółkiem, plus że samochód działa tak powyżej minuty i wrzuć filmik na policję. Zadbaj, aby było widać blachy.

Smog nie bierze się znikąd.
  • Odpowiedz
następnym razem po prostu nagram idiotę i wyślę to na policję


@Jcdx: Następnym razem polecam po prostu zamknąć okno i nie wymyślać jakichś bzdetów, że smród "przenika przez okna" (jeśli tak się dzieje to masz problem z oknami). Ewentualnie jeśli nie chcesz zamykać okna to polecam się po prostu do takiej osoby odezwać - zajmie Ci to mniej czasu i zapewne zdziałasz więcej, niż pisząc post na wykopie, czy dzwoniąc z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vin42: A chj to opa obchodzi, że se ktoś szybki nie będzie rysował, więc #!$%@? smrodu na całe osiedle, zresztą wbrew prawu. Nie patrzenie na innych to jedna z gorszych cech polactwa.

@Lohengrin: no dobrze mądralo, a co jeśli jest duża wilgoć i ci samochód zaparuje? Zanim przy 0 stopni to pare minut żeby dmuchawa zaczęła dmuchać ciepłym powietrzem i odparowywać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Jcdx: w polskiej sowieckiej mentalności sama świadomość że mogła by powstać ryska na ukochanym samochodzie jest dużo ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie. Te dzbany niczego się nie nauczą.
  • Odpowiedz
Jeśli widzę że zatruwasz innym mieszkańcom życie swoją niezależnością to dzwonię na policję i mam do tego pełne prawo bo to co robisz jest nielegalne.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: czyli jesteś tak ograniczony że władza musi Ci mówić co jest dobre a co złe, coś jest nielegalne to będziesz kręcił filmiki i latał na policję. Kilka lat temu jak jeszcze był śnieg to co wieczór spędzałem w zimie dla zabawy w samochodzie cały wieczór,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@davidoff_OB:

czyli jesteś tak ograniczony że władza musi Ci mówić co jest dobre a co złe, coś jest nielegalne to będziesz kręcił filmiki i latał na policję.


nie no, zawsze mogę wziąć kij i rozwalić ci szybę albo poprzebijać opony ale to wtedy ty będziesz latał na policję a ja wolę cywilizowane metody

Kilka lat temu jak jeszcze był śnieg to co wieczór spędzałem w zimie dla zabawy w samochodzie cały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@davidoff_OB: ja przed chwilą rozmawiałam z sąsiadem dlaczego parkuje na przejściu dla pieszych. I on tam parkuje bo ma samochód pod samym oknem a nie z braku miejsca bo z tym niema problemu. Wot i nasze życie.
Edit. Samochód za maks dyszke.
  • Odpowiedz
@extremedm: tak, zdecydowanie warto. Pilocik albo aplikacja i po kilku minutach w aucie ciepło, szyby odmrożone, silnik przygotowany do grzania. No i przede wszystkim nie bulwersujesz ekologów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W lato nie działa to tak fajnie, jest chłodniej ale nie jak przy klimatyzacji. Co prawda to 5 letnie auto, w nowych pewnie już chłodzenie idzie z chłodnicy klimatyzacji
  • Odpowiedz