Wpis z mikrobloga

Widzę wysyp januszy, co sami chyba tak "odśnieżają" samochód. Pytanie było co można zrobić, a nie czy @Kernydz się chce zesrać lub czy @Topsiii jest debilem i myśli że nie zamknęłam okna.

@tomaszadam oni mi w niczym nie pomagają, mają rączki i oskrobać swojego zardzewiałego grata mogą manualnie.

@paaszczaktaxi wyobraź sobie, że myślący ludzie tak auta nie skrobią.

Resztę proszę o wybaczenie chamstwa, po prostu do kretynów musiałam komunikować w ich języku.
OK, czyli można truć całe osiedle, żeby w 15-letnim trupie nie mieć porysowanych szyb. Aha.

Z tego co wiem, jest sporo akcesoriów, które nie rysują szyb, jakoś nasz samochód mimo iż ma kilka lat i skrobany jest ręcznie, to nie ma samych rys.


@Jcdx: co to za akcesoria? Sylikonowe rękawice? Ale sylikon za miękki. Żeby skrobać, musi być sztywne. Jak jest sztywne, to rysuje. I tego nie przeskoczysz. I szyba u
@ciastko_z_czekolada: jakby mi przeszkadzał smog to robiłbym wszystko żeby go unikać, zamknięcie okna też do tych czynności należy
@Jcdx: To że czujesz jakieś zapachy przez zamkniete okno to dla mnie abstrakcja, pewnie podobnie do mnie myśli większość tych osób które zostawiają auto na zapłonie. Pomijam już fakt że „drapanie” szyb to idiotyzm, chyba że masz starego dziada na którym i tak nikomu nie zależy