Wpis z mikrobloga

Sterydy na głównej stronie onetu w dziale ONET KOBIETA

https://kobieta.onet.pl/takich-jak-my-wirusy-nie-biora/xkr1k0k

Kisnę od czytania xD

Jaś „ciemną stronę mocy” na własnej skórze odczuł rok temu. Przed wakacjami planował „zrobić formę życia”. W ramach cyklu do testosteronu dorzucił Clen – spalacz tłuszczu wysokiego ryzyka. Clenbuterol to lek pierwotnie stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej, ze względu na szereg działań niepożądanych wycofany z rynku farmaceutycznego w 1988 r. – Brałem jeszcze lek przeciwcukrzycowy – metforminę. Sprawdza się na redukcji. Nie zalewa cię tak na wysokich węglach. Mam w sobie coś z lekomana i zalecaną dawkę podbiłem 10 razy. Zawsze wydaje mi się, że więcej znaczy lepiej.


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy
  • 35
@Kasahara: też czytałem i mnie zabiło to, że większość kosiarzy już wącha kwiatki od spodu xD
No i ten fragment o "granicach wyznaczonych przez FIZJONOMIĘ i genetykę"...
Rozumiem, że redaktorzy Onetu o biologii nie muszą wiedzieć za wiele, ale język polski też za trudny
@Kasahara: No jakby clenu dawkę x10 zjadł to nie wiem czy by przeżył. Znajomy tak brał przez jakieś 2 tygodnie, zadowolony że redukcja idzie, a potem go karetka odwiozła do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pobadali wypuścili, ale redukował już bez clena. A drugi żarł to jak cukierki i mówił że nawet lepiej się czuje.