Wpis z mikrobloga

Suplementacja na tegorocznej redukcji

Cześć. Tak jak obiecałem podaję tegoroczną suplementacje.

Borsukiem ʕʔ zaznaczam rzeczy, które sam i tak bym kupił. Reszta jest dlatego, że mam taką możliwość brania tego za darmo lub symbolicznej cenie.

Rotujące stymulanty i wsparcie

Jeden z 3 wariantów zmienia się co 2 tygodnie rotująco

- Apollo Synephrine HCL 2x20 mg ʕʔ + Hadesy PEA/Hordeinina (1 tabletka przedtreningowo)
- Apollo Yohimbine HCL 10 mg ʕʔ + Apollo Yohimbine Forte 5/5 mg ʕʔ
- Salbutamol 4x4 mg (kaszle, astma)

Pobudzony układ współczulny powoduje większą diurezę i utratę elektrolitów, a także większe obciążenie nerek, więc jako wsparcie będę brał

- Olimp - 2x400 mg postas ʕʔ
- Cystone Hymalaya - 1 tabletka ʕʔ
- Magnez z wody mineralnej, okazyjne doraźne ZMA. Wapń z diety. Sód z diety

Codzienna suplementacja

- Apollo D3 - 5000 UI ʕʔ
- Sanprobi Sport and Active - 1 tabletka ʕʔ
- KFD Omega - 3 g (bo ryb nie jadam, podaż tłuszczu spadnie na high carb) ʕʔ
- Olimp Kreatyna - 10 g ʕʔ
- Apollo Rhodiola - 500 mg
- Apollo Ashagandha - 2x450 mg
- Apollo Eurycoma - 300 mg
- Apollo Siberian Giseng - 500 mg
- Apollo Goat Weed - 500 mg
- Apollo Acticiuss - 300 mg

Suplementacja okresowa (ostatnie 4-8 tygodni)

- Apollo Resveratrol + Q10 - 400 mg
- Apollo Fukoksantyna - 2x25 mg
- Apollo Forskolina - 2x25 mg
- Apollo Capsaicin - 2x300 mg
- Hepatica Arjuna - 2x250 mg

Głównie Arjuna, Q10 i Resveratrol aby zadbać o pikawkę przy tak dużych obciążeniach treningowych i stymulantach

Pod ręką

- Apollo 5HTP
- Apollo Kava Kava
- KFD Melatonina
- ZMA
- Apollo Berberyna

wszystkie w/w w przypadku gdy pojawią się problemy ze snem lub jakiś refeed (berberyna)

Przedtreningówka

Własnej roboty opisana tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/38906275/idealna-przedtreningowka-nie-istnie-borsuk-prework/

Podsumowanie

Jak widać znaczek ʕʔ dostało bardzo mało rzeczy ¯\_(ツ)_/¯. Na witrynie http://examine.com można sprawdzić czy coś działa czy nie i jak.

Uprzedzając pytania - nakładam suple od razu na 7-14 dni w pillboxy, bo codziennie nie miałbym siły w to się bawić + dodatkowo i tak jest wiele dni, że zapominam to jeść XD. Pamiętajcie, placebo działa najmocniej

Większość rzeczy dzięki uprzejmości http://muscle-zone.pl (z BORSUK05 - 7 % taniej).

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy #chudnijzwykopem #fullborsukworkout #borsukredukuje
  • 61
@mentalnazielonka: 5 treningów siłowych + 7-14 cardio + już większa masa mieśniowa. W badaniach są przesłanki, że przy takim czymś (więcej niz jedna jednostka treningowa dziennie) 5 g nie podtrzyma stężenia kreatyniny i są potrzebne wieksze dawki. Dodatkowo też wiek, gdzie to stężenie spada.
@Skogyr: dlaczego? Rok temu nie miałem żadnego problemu z CUN i dodatkowo progresowałem ciągle. Nie było jakichkolwiek objawów ze strony zajechania CUN. Jestem zaadaptowany do takiej aktywności robiłem podobną na plusie kalorycznym. Redukcje skończę na ponad 3000 kcal.

Edycja - nie jednak tydzień ostatni czułem się gorzej ¯\_(ツ)_/¯ ale yno to