Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, nie wiem czy #chwalesie czy bardziej #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy ale dziś zacząłem #dieta i #silownia #cwiczenia
Nie jest to moje pierwsze podejście, problemy z wagą mam odkąd pamiętam, no ale tym razem ma się udać!
Mój plan zakłada 3 miesiące dietki i ćwiczeń (i #abstynencja ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), piszę to tutaj, żeby było mi wstyd jeżeli nie wytrzymam i się poddam. Więc każdy kto to przeczyta, skomentuje czy zostawi plusa będzie moim motywatorem. Jak się uda to za 3 miesiące wrzucę swoje rezultaty i wtedy mam nadzieję będzie już czym się chwalić ;) Więc #rozowepaski szykujcie sobie śliniaki.
Omlecik z płatkami owsianymi wyszedł mi na śniadanie tak jałowy że płakać się chciało jak jadłem, ale mam dużo czasu na dopracowanie przepisów.
SIŁA!
  • 14
@Stawski: Rada co do warzyw - jak wchodzisz z cukru (a pewnie schodzisz) to kubki smakowe wyczulą ci się na kazda slodycz, i np. pomidory, papryka, nawet ogórek smakują zupełnie inaczej.
Plus, warzyw jest zatrzęsienie i warto spróbować różnych aż się trafi na cos w naszym guście.
Powodzenia :)
@easy_tf: W 3 miesiące można zrobić sporo, ale nie o to chodzi. 3 miesiące to okres na jaki mam przygotowany jakiś tam plan zarówno żywienia jak i ćwiczeń. A jak przez 3 miechy będę się trzymał pewnych zasad żywienia i ćwiczył, to też wpadnę w pewien rytm, który już łatwiej na pewno będzie kontynuować.
Ale dzięki za motywację ;)
@Stawski: Mirku. Jak zaczniesz ćwiczyć #silownia ale nie na odwal się to organizm będzie potrzebował białek i innych naturalnych składników. Kwestia czasu. Wiem to po sobie. Biegaj przed siłką. Jakieś 20-30 min aerobów a potem żelastwo.

Powodzenia !
@Stawski: 3 miesiące diety raczej nic nie dadzą, a jak dadzą to jak później zaczniesz znowu jeść tak jak jadłeś to cofniesz się do punktu wyjścia. Najlepiej zmienić na stałe nawyki żywieniowe tak żeby było i smacznie i zdrowo. Dopiero wtedy ma to sens. Słowo 'dieta' kojarzy się, wyrzeczeniami, a nie musi tak być :)
Co do omletu to mój poranny składa się jedynie z jajek, płatków owsianych błyskawicznych, szczypty soli