Wpis z mikrobloga

@orczysty: @Bajo-Jajo: @orczysty: Baron to alegoria stereotypowego polskiego mężczyzny - pijak, okrutnik i tyran, który popełnia samobójstwo, jak tylko dociera do niego ogrom własnych win. Bardzo smutny wątek, ale nie mam wiele sympatii do tej postaci. Co najwyżej mi go szkoda. Do tego, #!$%@?, nie zdążyłem z nim zagrać w Gwinta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wsciekly_szumrak: nie każdy miał ten wątek. W zależności od decyzji podjętych było się w zaczarowanej krainie albo nie. Przechodziłem dwa razy dodatek i dwa razy byłem bo było dosłownie bajecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Toshikate: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1715&PART=1180

Zadanie to zostanie domyślnie odblokowane jeśli w głównym queście Długa noc wybrałeś wariant B, a więc zdecydowałeś się na spotkanie z Damienem i wypytałeś go o miejsce przetrzymywania Syanny. Alternatywnie możesz też jednak je sobie odblokować jeśli po udzieleniu pomocy Orianie w głównym queście Zew krwi posłuchasz rady Regisa żeby poszukać Syanny (zamiast udawać się do leża Ukrytego).
  • Odpowiedz
  • 1
@reduXx123 otóż nie. Żonę jak najbardziej, przez to przecież poroniła i potem Geralt musiał zmierzyć się ze sprawą porońca. ale córki podobno nigdy nie uderzył (tak przynajmniej mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz