Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko239
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

Filtry

Pokaż/Ukryj

Sortowanie

Liczba głosów / wykopów

Data dodania

Tagi

    Ludzie

      Domeny

        Wybierz filtr(y)

        • wszystkie
        • znaleziska
        • wpisy
        • ludzie
        meak
        meak
        25.07.2007, 08:56:06
        • 1
        Po zydowskich Krynkach tatarskie Kruszyniany. Wczoraj burza wieczorem, dzisiaj znow pada.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 12:18:46
        • 1
        Stercze w Jalowce i patrze jak siapi. Zimno. Na liczniku 60 km, ale nie ma sensu jechac zbyt daleko.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 12:23:09
        • 1
        Bo jutro i tak bede koczowal w Bialowiezy pod bankomatem w oczekiwaniu na pensje ;)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 14:33:41
        • 1
        Wyladowalem w lesie w poblizu polnocno-zachodniego kranca Jeziora Siemianowskiego i chyba u zostane. Mam cale pole jagod tylko dla siebie. Pada,
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 17:14:41
        • 1
        Tereny na granicy z Bialorusia, pomiedzy Bobrownikami a Jalowka-przepiekne. Z wiosek szczegolnie Swisloczany.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 17:19:21
        • 1
        Cholernie ciezko jedzie mi sie w tym roku szutruwkami. Wystarczy odrobina piasku i rower niemilosiernie tanczy. Pod gore czesto musze prowadzic.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        25.07.2007, 17:22:21
        • 1
        Z gorki zas mam motocross z podpieraniem nogami. Ale dla takich widokow i wrazen warto sie "troche" pomeczyc.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        26.07.2007, 11:14:33
        • 1
        Ladna droga przez Puszcze Bialowieska z Narewki do Bialowiezy. Mijalem 4 sakwiarzy-gowniarzy. Forsiasci, bez szacunku dla innych. No, jeden z nich byl sensowny.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        26.07.2007, 18:10:29
        • 1
        Dzisiaj spie w Puszczy Bialowieskiej. I tyle ;)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        27.07.2007, 17:52:04
        • 1
        Dzis lepsze drogi-choc nie bez dziur i szutru, ale bez piasku-i od razu inna jazda. 125km przez Siemiatycze,gdzie wymienilem pekniete pedaly, do Janowa Podl.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        27.07.2007, 17:52:54
        • 1
        Dzisiaj spie pod dachem ;)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        28.07.2007, 06:39:34
        • 1
        Dzisiejszej nocy brakowalo mi swiezego powietrza i odglosow lasu. Jade, przez Terespol i dalej.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        28.07.2007, 09:17:32
        • 1
        5km przed Terespolem ulubione drugie sniadanie-4 buly i kefir :)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        28.07.2007, 11:11:37
        • 1
        Popluskalem sie w Bugu :)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        28.07.2007, 17:32:20
        • 1
        Dzisiaj spie w Hannie. Znow pod dachem. Juz prawie mialem rozbic namiot, ale nagle nadciagnely chmury, lasek tez byl taki sobie.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        29.07.2007, 04:55:40
        • 1
        Wyjazd o 6:55. Po raz pierwszy pogoda wyglada niewyraznie juz od rana.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        29.07.2007, 11:46:03
        • 1
        Dzisiaj w koncu pojezdzilem sobie w pelerynce. Nie moglem sie tego doczekac ;) Musze jednak przyznac, ze z pogoda jest do tej pory calkiem niezle.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        29.07.2007, 13:13:10
        • 1
        Jestem w Chelmie. Nie, to nie jest blad.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        29.07.2007, 14:15:59
        • 1
        Uff... Jestem juz poza miastem.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        meak
        meak
        29.07.2007, 17:01:53
        • 1
        Dzisiaj powrot do lesnego zycia. Spie kilkanascie km za Chelmem. Jesli dalej pojdzie tak jak przez ostatnie 3 dni to za 2, max 3 dni dotre do Przemysla :)
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        • <
        • 1
        • 289
        • 290
        • 291
        • 292
        • 293
        • 294
        • 295
        • 500
        • Strona 292 z 500
        • >

        Wykop © 2005-2026

        • O nas
        • Reklama
        • FAQ
        • Kontakt
        • Regulamin
        • Polityka prywatności i cookies
        • Hity
        • Ranking
        • Osiągnięcia
        • Changelog
        • więcej

        RSS

        • Wykopane
        • Wykopalisko
        • Komentowane
        • Ustawienia prywatności

        Regulamin

        Reklama

        Kontakt

        O nas

        FAQ

        Osiągnięcia

        Ranking