Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

Filtry

Pokaż/Ukryj

Sortowanie

Liczba głosów / wykopów

Data dodania

Tagi

    Ludzie

      Domeny

        Wybierz filtr(y)

        • wszystkie
        • znaleziska
        • wpisy
        • ludzie
        shigella-deshige
        shigella-deshige
        16.12.2007, 14:43:52
        • 1
        W malo odpowiednim momencie
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        16.12.2007, 15:05:57
        • 1
        to kick off zabrzmialo, jakbys nie planowala jołki jako idei
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        16.12.2007, 15:46:06
        • 1
        Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        16.12.2007, 15:47:28
        • 1
        Disclaimer - to nie był wtręt rasistowski. Czułam się jak w Bronxie czy innym Haarlemie.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        18.12.2007, 11:19:16
        • 1
        Spac
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        18.12.2007, 11:37:24
        • 1
        Nienawidze Opsluka jak jasna cholera.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        18.12.2007, 14:11:05
        • 1
        Nie znosze remote desktopow jak jasna cholera. Jak dorwe natrzaskam po ryju
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        19.12.2007, 17:47:22
        • 1
        W wybuchu prostownicy do włosów ucierpiały 4 nastolatki. Ja chce sobie krecic wlosy, wiec jestem bezpieczna.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        19.12.2007, 18:58:55
        • 1
        A moze by tak na silownie?
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        19.12.2007, 19:24:04
        • 1
        Nasza klasa to niesamowity wynalazek - wlasnie dowiedzialam sie, ze Vlatka z Chorwacji, z ktora chodzilam do podstawowki jest PM Podravki.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        20.12.2007, 17:17:10
        • 1
        http://www.v10.pl/Crash,Bonsai,sztuka,rozbijania,samochodzikow,4595.html zachwycajace, Bonsai z wbitym Matchboxem. Prawie jak wulkan bonsai.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        20.12.2007, 17:43:31
        • 1
        Pulpit mi dziala, jakby plywal w miodzie
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 11:56:16
        • 1
        Właśnie byłam w gabinecie MJL i się zastanawiam, jak trzeba miec narabane, zeby pierdyknac sobie pseudodrzewniana tabliczke z pozłocistą blaszka z nazwiskiem.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 11:56:37
        • 1
        Kolegi z liceum widzialam wczoraj.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 17:28:56
        • 1
        Czyzby czyzyk?
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 17:29:12
        • 1
        A moze czyzyk?
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 17:30:40
        • 1
        Wow. Znalazlam Amerykanina, ktory wie, co to II wojna swiatowa. I wie, ze bylo imperium Austrowegierskie. I wie ze jest Chorwacja i gdzie lezy Polska. O_O
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        21.12.2007, 17:31:12
        • 1
        Bylzby to czyzyk?
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        24.12.2007, 10:25:37
        • 1
        Swieta bez Kevina samego w domu - ide upic sie z radosci.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        shigella-deshige
        shigella-deshige
        24.12.2007, 10:32:12
        • 1
        Stado pingwinow mnie otacza. Spac mi sie chce. Robic mi sie nie chce. Swieta sa bez sensu.
        • Otrzymuj powiadomienia
          o nowych komentarzach

        • <
        • 1
        • 234
        • 235
        • 236
        • 237
        • 238
        • 239
        • 240
        • 500
        • Strona 237 z 500
        • >

        Wykop © 2005-2026

        • O nas
        • Reklama
        • FAQ
        • Kontakt
        • Regulamin
        • Polityka prywatności i cookies
        • Hity
        • Ranking
        • Osiągnięcia
        • Changelog
        • więcej

        RSS

        • Wykopane
        • Wykopalisko
        • Komentowane
        • Ustawienia prywatności

        Regulamin

        Reklama

        Kontakt

        O nas

        FAQ

        Osiągnięcia

        Ranking