Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Profil firmowy

PrzemaXX3004

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 543
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 530
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 28.05.2026, 13:53:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 10.05.2026, 11:45:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
10.05.2026, 11:51:13 via Wykop
  • 0
@PrzemaXX3004: nieprawda
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
09.05.2026, 15:05:45
  • 2
#przegryw

zjadlem mleko zageszczone w tubce przez co zostalo mi juz tylko 400 kcal deficytu na dzisiaj over
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 09.05.2026, 15:07:03 via Wykop
  • 1
@vantablank: Akurat przegrywy i piwniczaki to najlepsze osoby na całym świecie.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 09.05.2026, 15:00:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
09.05.2026, 15:06:03 via Wykop
  • 0
@PrzemaXX3004: skoro nie chcesz żyć w społeczeństwie, to po co się kształcisz?
  • Odpowiedz
I-____-I
I-____-I
09.05.2026, 15:15:33 via Wykop
  • 1
Założę się że da się zrobić liceum legalnie w dużo łatwiejszy sposób, oczywiście płacąc trochę więcej.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 03.05.2026, 14:11:57
  • 4
Zrobię wszystko, aby każdy się ode mnie odsunął i aby być całkowicie zapomnianym. Wieloletnia, całkowita izolacja społeczna to wolność i wyzwolenie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
03.05.2026, 14:20:18 via Wykop
  • 0
@PrzemaXX3004: dobrze że się tym chwalisz na wykop
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 21.04.2026, 14:36:11
  • 0
Kiedyś w Polsce WF był mniej stresujący, była tylko i wyłącznie gimnastyka, drabinki i kozioł. Nie było nigdy żadnych porównań, rywalizacji sportowej, ćwiczeń w parach, sportów drużynowych.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
21.04.2026, 15:11:40 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Nie było nigdzie żadnego kolektywizmu, pato-socjalizacji. Wystarczylo iść do szkoły, posiedzieć w ławce i żadnych innych problemów w szkole nie było oprócz nauczycieli.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
21.04.2026, 18:30:51 via Wykop
  • 0
@dzieju41: A w jakich latach pan chodził? Jeszcze w PRL-u, w latach 80? Czy już w 90-tych, 2000?
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 21.04.2026, 14:24:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
21.04.2026, 15:15:18 via Wykop
  • 0
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Nie wie pan jak jest teraz w szkołach. Dziś nauczyciele stosują zabiegi psychiczne na uczniach. Kiedyś nie było w szkołach takich stresujących sytuacji, aby nauczyciel prosił ucznia/uczniów, żeby dobrali się w parę. Nie było porównywania się, rywalizacji sportowej, było spokojnie.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
21.04.2026, 15:18:42 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Bo to jest prawda. Wtedy nie było nigdzie dzikiego kolektywizmu, rywalizacji sportowej wśród młodych mężczyzn, kultu macho, siłowni patologicznych, zajęć, turniejów, zawodów, pojedynków, porównań. Nie było przenigdy takich sytuacji, że nauczyciel prosi ucznia/uczniów o dobranie się w parę. Nie było na WF porównywania się, bójek, wyzwisk itp.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 15.04.2026, 23:26:38
  • 0
Nie będę nigdy pracować. Nie będę się do nikogo odzywać. Nie będę wychodzić z domu. Zrobię wszystko, aby każdy ode mnie się oddalił całkowicie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
15.04.2026, 23:36:01 via Wykop
  • 0
@PrzemaXX3004: jak zaczniesz śmierdzieć to sie sam od siebie oddalisz
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 15.04.2026, 23:24:52
  • 0
Sporty drużynowe, siłownia i płatność gotówką to czysty f-----m.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
15.04.2026, 23:25:34 via Wykop
  • 0
@PrzemaXX3004: XD
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 10.04.2026, 16:53:51
  • 0
Tylko frajerzy mają interakcje, kontakty społeczne poza internetem, zakładają związki, nawiązują jakiekolwiek relacje, grają w gry komputerowe, uprawiają sport drużynowy i proszą kogokolwiek o pomoc, o pożyczenie przedmiotu w szkole i w innych miejscach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 10.04.2026, 00:45:46
  • 2
Rywalizacja sportowa i współzawodnictwo w szkole to wymysł lat 90.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
10.04.2026, 03:14:38 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: Męskie sporty drużynowe to f-----m.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 03.04.2026, 15:40:50
  • 0
W liceach dla dorosłych jest gorzej, Ja tam nie chcę chodzić. Nie radzę tam sobie. Te szkoły to PIEKŁO.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
03.04.2026, 15:42:12 via Wykop
  • 1
@PrzemaXX3004: ale wiesz, że nie musisz tam chodzić, prawda? uczyć można się samemu, a egzaminy z każdego przedmiotu, razem z maturą, zdać eksternistycznie.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 27.03.2026, 19:27:24
  • 1
Pomaganie innym osobom spoza kręgu najbliższej rodziny to żenada, obciach, wstyd, frajerstwo i głupota. Jedyną słuszną drogą prowadzącą do spełnienia, szczęścia, własnego sukcesu, oczyszczenia, spokoju, równowagi dla mężczyzny jest bycie zimnym, skrajnym egoistą i życie w długotrwałej, wieloletniej i całkowitej izolacji w domu.
A i proszenie kogokolwiek o pomoc (jak np. pożyczenie przedmiotu) i wyrażanie własnych potrzeb to wstyd, hańba dla prawdziwego mężczyzny, samca.
I ja mam takie przekonania od małego. Nigdy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vonBroich
vonBroich
27.03.2026, 19:28:03 via Wykop
  • 3
@PrzemaXX3004: to jakaś pasta?
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
27.03.2026, 19:29:06 via Wypiek
  • 4
@PrzemaXX3004 a potem kończysz na wykopie z takimi wysrywami
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 27.03.2026, 19:03:49
  • 0
Pomaganie innym to głupota, wstyd, żenada i obciach. A tworzenie interakcji, relacji i zawieranie małżeństw, związków powinno być zakazane całkowicie w Polsce.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 26.03.2026, 01:36:39
  • 0
Wy mieliście łatwiej. W waszych czasach, w II połowie lat 80 i 90 nie było wcale, nigdy i w ogóle żadnego sportu drużynowego w szkołach, współzawodnictwa sportowego wśród chłopców, obozów, kolonii, łobuzerki, jawnej przemocy rówieśniczej, bójek, jakichś zajęć, wyjazdów sportowych, "piłkarzyków", sportowców szkolnych, którzy denerwowali się na innych i wyzywali słabszych. Nie było w ogóle, nigdy takich sytuacji, że nauczyciel każe lub prosi uczniów o dobranie się w parę bądź grupę. Nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
26.03.2026, 15:57:12 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: Wcale tak nie uważam. Przytoczyłem tylko, że wtedy nie było nigdzie kolektywizmu, sportu zespołowego w szkole,
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
26.03.2026, 15:59:18 via Wykop
  • 0
@jan-janusz-nekala: Bo to jest prawda, jeśli chodzi o gry zespołowe w szkołach i zadania w parach.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
26.03.2026, 16:32:26 via Wykop
  • 0
@BornToDie69: A pan urodził się w latach 80, zapewne?
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
Autor
26.03.2026, 17:28:33 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: A i wcale nie popieram socjalizmu ani komunizmu, ani żadnych wymysłów tych ustrojów.
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 24.01.2026, 16:33:29
  • 0
Szkoły dla dorosłych i specjalne to najgorsze szkoły w Polsce. Polecam omijać szerokim łukiem.
I mam prawo do własnych opinii i poglądów.
Te szkoły zniszczyły mi życie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
24.01.2026, 17:05:40 via Wykop
  • 2
@PrzemaXX3004: xd kto Ci kazał
  • Odpowiedz
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 24.01.2026, 16:32:48
  • 0
Wypuszczanie dzieci i młodzieży z domu, do rówieśników, innych, obcych ludzi to zbrodnia dla ich umysłu oraz psychiki. Wychodzenie z domu, bycie wśród ludzi i interakcje społeczne są szkodliwe dla mózgu człowieka. Miejsce dzieci i nastolatków jest w domu przy rodzicach, z dala od innych ludzi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzemaXX3004
PrzemaXX3004
PrzemaXX3004 24.12.2025, 12:16:26
  • 2
Jedna osoba z klasy napisała do mnie, co było, a ja jej odpisałem, że nie wiem, nie będę chodzić do szkoły i nie życzę sobie, aby się do mnie odzywała. Rzucam liceum dla dorosłych.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking