Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania z------e wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w
Bądź mną Rozpocznij długo wyczekiwany urlop od upadku z roweru Ręka złamana. Jedziesz do szpitala, lekarz mówi: 3 tygodnie w gipsie. Myślisz – co za niefart – akurat całe wolne na rekonwalescencję. Jakoś się przemęczasz i wracasz do roboty.
@postrachNocnegoSzczura bk w hui, może kiedyś zrobią krótki film na podstawie tej pasty.