Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem mentalnym grubasem.

Mam problem z zrzuceniem wagi. Aktualnie 87 przy 173 cm. Niby jestem aktywny, mam rozpisaną dietę na 2100 kcal, ale wystarczy gorszy dzień i odpala się protokół żarcia w opór fast food i słodycze. Naprawdę nie mam nad tym kontroli, jestem bezsilny. Niestety mam tendencję do uzależnień, odstawiłem sam alkohol i fajki prawie rok temu (i uważam to za świetną decyzję). Wydaje mi się, że teraz reguluje stres jedzeniem, ale nawet z alkoholem tak nie miałem. Co robić? Terapia? Jak sobie pomóc?

#mirkokoksy #redukcja #chudnijzwykopem #uzaleznienia #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Też od zawsze miałem potrzebę jakoś poprawiać nastrój. Obżeranie, picie, ćpanie i fajki. Obecnie od dawna już ustabilizowałem dietę. Regularne posiłki bez dokładnego liczenia kcal. Fajki zostały. Bardzo pomaga mi między posiłkami popijanie ciepłych napojów. Głównie yerba mate ale też kawa, herbata, guayusa. Wypełniają potrzebę ciągłego pchania czegoś do ryja żeby poprawić sobie nastrój.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Nie jeść syfu, zdrowa dieta, nieprzetworzone produkty, dużo warzyw. Nie dasz rady tyle tego przeżreć, żeby być grubasem, jeśli się ruszasz.

@Felixu_enjoyer: to nie takie proste, jak ktoś jest mentalnym grubasem to się spasie na zdrowej diecie i siedzącym trybie życia. Mój ruch to siłownia 4 razy w tygodniu i cardio 2 razy w tygodniu, tylko moje porcje były zawsze duze, śniadanie to jajecznica z 8 jajek
  • Odpowiedz
śniadanie to jajecznica z 8 jajek i 500g jakichś warzyw, obiad to 1000g kurczaka, 100g kaszy, kilogram warzyw


@mirko_anonim: To. co podałeś. to jest tylko 2200kcal. Ciężko mi uwierzyć, że jesteś w stanie zjeść na raz 1kg kurczaka gotowanego z warzywami i kilogram warzyw.

Znajdź jakieś cardio, które będziesz lubił, cokolwiek piłka nożna, koszykówka, tenis, ping-pong, żwawe spacery po lesie. Naparzaj codziennie po 1,5-2h nawet kosztem 2 dni siłowni w tygodniu,
  • Odpowiedz