Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina, jak to jest, ze widuje się tylu ludzi pracujących fizycznie po 10, 12h np. na budowie czy magazynie, a jednocześnie mających ogromne bebechy i chude ręce? (Wiem, ze silowo są czasami silniejsi niz nie jeden koks, ale mimo wszystko).

#silownia #mikrokoksy
  • 18
  • Odpowiedz
@Herm1t: praca fizyczna nie jest optymalna do rozrostu miesni.Plus zla dieta, czesto alkohol.
Ogolnie ciezka praca fizyczna bardziej niszczy zdrowie niz pomaga ;)
  • Odpowiedz
@Herm1t: patrz co kupują budowlancy- pasztetowe, pierogi do odgrzania, jakies paprykarze czyli gównożarcie przepeklowane toną tłuszczu i węgli+ zapewne miłosc do kalorycznego piwerka lub monkey i wywala bęben. Przy okazji teń śmietnik fermentuje się w jelitach i rozdyma i mimo palonych kalorii w robocie z bębna nie spada
  • Odpowiedz
@Herm1t #!$%@?ą byle co, więc mimo dużego wydatku energetycznego są na dużym plusie kalorycznym - praca fizyczna działa bardziej na zasadzie cardio, a nie treningu oporowego, w którym znaczenie mają serie blisko upadku mięśniowego
  • Odpowiedz
@Herm1t: dieta jest dużo ważniejsza dla zdrowej sylwetki niż aktywność fizyczna. Dodatkowo praca fizyczna jest co raz lżejsza, to teraz nie jest w większości przenoszenie cegieł albo wnoszenie 2 ton cementu na 7 piętro. Paleta z cegłami jest stawiana po ręce, większość prac się robi maszynami, dużo mierzenia, dopasowywania gotowych elementów etc.
  • Odpowiedz
@Herm1t: praca fizyczna nie pali aż tak dużo kalorii, jak się wydaje. Może na początku, ale jak ktoś pracuje tak już parę lat, to organizm się przyzwyczaja. Do tego zła dieta, piwo i potem są takie betoniary.
  • Odpowiedz
@Herm1t: beznadziejna dieta. Byłem za granicą to tam budowlamcy mieli super sylwetki ale tam jest inna kultura życia. U nas budowlaniec to żre gowno i dużo chleje a tam mało alko I dużo bialka
  • Odpowiedz
  • 0
@Herm1t Mój ojciec nosił meble ludziom do domów przez paręnaście lat. Przedramiona ogromne, a biceps dosłownie kulka wystająca spod warstwy tłuszczu. 170cm wzrostu i 105kg wagi, brzuch duży, ale łapy i uda też. Mam po nim geny bo mam duże łapy jak na swoj wzrost i Staż i mam krotki biceps, ale nie zmienia to faktu że jakaś tam hipertrofia zaszła.
  • Odpowiedz
@Herm1t: jak się źle odżywia, pije dużo procentów (te słynne małpki z rana u budowlańców..) to mięśnie nie mają pola do popisu jeśli chodzi o rozmiar. Jednakże praca fizyczna to tak naprawdę taki trening funkcjonalny, który jednak te mięśnie kondensuje. I widząc takiego "fizjola" z dużą łapą, to jest u niego z pewnością siły co niemiara.
  • Odpowiedz