Wpis z mikrobloga

Rack pull z pod kolan 320x5
trening planowałem na początku zrobić sobie trochę lżejszy w związku z tym że dzień wcześniej zostało spożyte 12 browarów dzięki znanej promocji no i rano nie czułem się w najlepszej dyspozycji, ale na wieczornym treningu okazało się że poczułem potężne ilości OGNIA który na szczęście udało się przekuć w nowy rekordzik a nie samozapłon spowodowany resztkami etanolu w organizmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
abuk123 - Rack pull z pod kolan 320x5 
trening planowałem na początku zrobić sobie tr...
  • 10
  • Odpowiedz
@abuk123: Brawo :) Aż przypomniały mi się moje rekordy napędzane etanolem. Dawne czasy, bo już chyba z 4 lata albo i 5, gdzie jestem totalnym abstynentem, nie pamiętam dokładnie, tak mi się pomieszało w głowie od tej trzeźwości lol.
  • Odpowiedz
Czym motywowana ta decyzja?


@In_thrust_we_trust: Czystym przypadkiem :) Piłem sobie raz, i coś nie wchodziło, drugi czy trzeci raz to samo i stwierdziłem że to bez sensu pić na siłę więc przestałem pić... Czas jakoś zleciał, minęło nie wiem miesiąc, dwa czy trzy bez żadnego alkoholu i dotarło do mnie że mi ten alkohol do niczego nie potrzebny. I przestałem pić, i od tamtego czasu mi się nawet pić nie chce...
  • Odpowiedz
  • 2
@IntruderXXL: heh u mnie wlatuje zwykle 1-2 piwa do kolacji plus coś więcej w weekend, ale jeszcze nie doszedłem do momentu że nie wchodzi, może jeszcze muszę poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a pamietam Twoj tekst 'tu jest polska tu sie pije' sprzed paru lat. Zmiana na plus. Alkohol to zlo


@markov90: Cóż wóda się lała. Teraz się nie leje, ale piękne wspomnienia z nocnych eskapad zostaną :) Najbardziej mnie dziwi jak kiedyś niewyobrażalnym było dla mnie nie pić, nie widziałem sensu w nie piciu po prostu, po co z tego rezygnować? Przez przypadek pić przestałem i wyszło że do niczego mi ten
  • Odpowiedz